ساعت: ۰۸:۳۵:۱۵
|
امروز: یکشنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۶
اخبار مهم :
|
سرویس خبر: آخرین اخبار, خوزستان, دانشگاه, سیاسی, گفتگو, مهم ترین خبر ها
کد خبر: 25522
تاریخ مخابره: دوشنبه ۲۸ اردیبهشت ۹۴
زمان مخابره: ۱۵:۳۳
اشتراک گذاری داغ کن - کلوب دات کام اشتراک گذاری در فیس بوک
امتیاز دهی
امکانات
دبیر شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی خوزستان مطرح کرد:
برخی مدیران دانشگاهی در غفلتی برنامه ریزی شده، دانشگاه ها را به دست چپاول گران فرهنگی سپرده اند

پورحسن در پایان عنوان کرد: قبح شکنی از هنجارها، فعالیت هدفمند این افراد در فضای علمی و اسلامی دانشگاه ها است.

علیرضا پورحسن دبیر شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی خوزستان در گفتگو با موج چهارم، عنوان کرد: برخی مدیران دانشگاهی در خواب غفلت به سر می برند و به خیال خود دانشگاه ها را به مدیران فرهنگی سپرده اند، اما غافل از اینکه دانشگاه ها دارد به دست چپاول گران فرهنگی سپرده می شود.

 

پورحسن با اشاره به اتفاقات اخیر در دانشگاه های استان، افزود: در شرایط کنونی، تنها صدای رسا و بیدار جریان دانشجویی بسیج، این شجرۀ طیبه به گوش می رسد.

 

دبیر شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی خوزستان، تصریح کرد: متاسفانه شاهد برخی اقدامات و هجمه ها علیه نهاد ارزشی بسیج در بعضی از دانشگاه های استان هستیم در صورتی که در بعضی از همین دانشگاه ها، مدعیان فعالیت های فرهنگی، با بودجه های کلان و به اسم فرهنگ، تیشه به ریشۀ این فرهنگ اسلامی می زنند و از شور و نشاط جوانی دانشجویان، علیه مقاصد شوم خود گام بر می دارند.

 

وی با طرح سوالی، گفت: چرا در استانی که پایتخت مقاومت و ایثار شهید و شهادت است، باید شاهد این دهن کجی ها به ارزش ها و باورهای دینی باشیم؟؟؟ و عده ای ساده لوح، سعی در کتمان کردن حقیقت یا سرپوش گذاشتن و توجیح کردن اقدامات غیرقانونی در دولت حقوق دانان هستند؟؟؟

 

پورحسن در ادامه با اشاره به اتفاقات اخیر در دانشگاه شهید چمران اهواز، افزود: با روی کار آمدت مجموعۀ جدید مدیریتی در این دانشگاه، متاسفانه شاهد تخلفات متعددی از سوی این مجموعه بوده ایم که در آخرین مورد آن، با موضع انقلابی نیروهای ارزشی با پیش قراولی بسیج دانشجویی روبرو شدند.

 

دبیر شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی خوزستان خاطر نشان کرد: برخی افراد به ظاهر فرهنگی، در جایگاه های فرهنگی، وقاحت را به آنجا رساندند که با برگزاری تئاتر دانشجویی با نام ” آواز خوان خیلی تاس ” به تمامی مبانی دینی و ارزش های انقلابی حمله کرده اند.

 

پورحسن در پایان عنوان کرد: قبح شکنی از هنجارها، فعالیت هدفمند این افراد در فضای علمی و اسلامی دانشگاه ها است.

 

 

ایمیل سایت خبری- تحلیلی موج چهارم جهت ارسال اخبار :

moje4news.khz@gmail.com

moje4news@chmail.ir

 


  1. باران گفت:

    باسلام.بله متاسفانه شاهد برگزاری برخی از مراسمات در دانشگاه ها با نام برنامه فرهنگی هستیم که نه تنها باعث فرهنگ سازی درست در دانشگاه نمیشود بلکه اثر سوء هم دارد و دانشجورا از فرهنگ اسلامی دور میکندوالگویی ازفرهنگ های نامناسب وغلط وارد قشر دانشجو میکندو از ارزشهای اسلامی دور میکند. امید است با رسیدگی مسئولین، در آینده شاهد چنین اتفاقاتی در دانشگاه ها نباشیم و حافظ و معرف خوبی برای فرهنگ اسلامی خود باشیم.لطفا مسولان دانشگاه ها رسیدگی کنند.باتشکر

  2. مغامس فیه گفت:

    سلام علیکم اره والله داغ دلمون رو گفتی

  3. مهدی گفت:

    هنوز اندکی به یاد داریم افرادی را ک هر روز خبر از برگشتن استخوان هایشان ب خاک وطنشان را میشنویم …دفاع از ارزش های انقلاب هدف کسانی بود ک خون هایشان به پای درخت ایران ریخته شد اما اکنون بعضی ها با تبدیل دانشگاها ب سالن های مد لباس و ترویج فرهنگ بی فرهنگی تخریب آرمانهایشان را نشانه گرفته اند

دیدگاه شما


آخرین خبرها
طراحان دیدنا