ساعت: ۰۹:۵۷:۲۲
|
امروز: پنج شنبه ۲ فروردین ۱۳۹۷
|
سرویس خبر: آخرین اخبار, خوزستان, دانشگاه, علمی, فرهنگی اجتماعی, مهم ترین خبر ها
کد خبر: 25053
تاریخ مخابره: پنج شنبه ۳ اردیبهشت ۹۴
زمان مخابره: ۱۰:۵۵
اشتراک گذاری داغ کن - کلوب دات کام اشتراک گذاری در فیس بوک
امتیاز دهی
امکانات
دومین جشن فارغ التحصیلی دانش آموختگان دانشگاه آزاد اسلامی واحد ماهشهر برگزار شد + عکس

دکتر رستمی: دومین جشن فارغ التحصیلی ۸۰ نفر از دانش آموختگان رشته مهندسی پلیمر دانشگاه آزاد اسلامی واحد ماهشهر با حضور اعضای هیات رئیسه، اساتید و خانواده های دانشجویان برگزار شد.

به گزارش موج چهارم، دومین جشن فارغ التحصیلی ۸۰ نفر از دانش آموختگان رشته مهندسی پلیمر دانشگاه آزاد اسلامی واحد ماهشهر با حضور اعضای هیات رئیسه، اساتید و خانواده های دانشجویان برگزار شد.

 

در این مراسم، دکتر مازیار نوعی سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی واحد ماهشهر در جشن فارغ التحصیلی رشته مهندسی پلیمر با تبریک و ابراز خوشحالی خود به خاطر حضور در این مراسم خطاب به دانش آموختگان گفت: همیشه جشن فارغ التحصیلی مراسمی شاد و شروع مرحله ی جدیدی از زندگی خواهد بود که پس از آن قطب نمای زندگی شما جهت گیری خواهد کرد، لذا مهم این است که در هر مسیری که جهت گیری می کند بتوانید دَین و وظیفه تان را به اجتماع و جامعه و کسانی که در این راه به شما کمک کرده اند اداء نمایید.

 

سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی واحد ماهشهر با اشاره به وظیفه جوانان پس از فراغت از تحصیل و فرا گرفتن علم و دانش، افزود: معتقدم که تک تک شما عزیزان با باور داشتن خودتان می توانید گام های مهمی در عرصه های علمی و صنعتی برداشته و تاثیر گزاری مثبتی در راه پیشرفت و آبادانی جامعه و حل مشکلات مملکت خود داشته باشید.

 

دکتر نوعی با بیان اینکه دانشگاه به شما علم و دانش را آموزش داده تا بتوانید در مسیرهای مختلف موفق باشید و از پس مشکلات بر بیایید، گفت: آن چیزی که شما را از بقیه متمایز می کند شخصیت و رفتارتان است و این فرصت مجدد را شما می توانید با تجربه، دانش و گذشت زمان، بارورتر کنید.

 

گفتنی است در حاشیه این مراسم، دکتر امیر رستمی مدیر گروه رشته مهندسی پلیمر و مسئول برگزاری این جشن، خاطر نشان کرد: دومین جشن فارغ التحصیلی دانش آموختگان دانشجویان رشته مهندسی پلیمر دانشگاه آزاد اسلامی واحد ماهشهر با شرکت ۸۰ نفر از دانش آموختگان به همراه خانواده هایشان در سالن زکریای رازی دانشکده مهندسی پلیمر واحد ماهشهر برگزار گردید.

 

 

5000 5001

ایمیل سایت خبری- تحلیلی موج چهارم جهت ارسال اخبار :

moje4news.khz@gmail.com

moje4news@chmail.ir

 


دیدگاه شما


آخرین خبرها
طراحان دیدنا