ساعت: ۰۸:۳۲:۱۸
|
امروز: یکشنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۶
اخبار مهم :
|
سرویس خبر: آخرین اخبار, خوزستان, دانشگاه, علمی, مهم ترین خبر ها
کد خبر: 23214
تاریخ مخابره: شنبه ۲۷ دی ۹۳
زمان مخابره: ۱۴:۳۷
اشتراک گذاری داغ کن - کلوب دات کام اشتراک گذاری در فیس بوک
امتیاز دهی
امکانات
گزارش کامل/
رئیس جدید دانشکده علوم اجتماعی دانشگاه آزاد اسلامی شوشتر منصوب شد

درمراسمی باحضور هیات رئیسه واحد شوشتر آقای دکتر احمد علی حسابی به عنوان رئیس جدید دانشکده علوم اجتماعی این واحد دانشگاهی معرفی شد.

به گزارش موج چهارم، در این نشست دکتر غفار پوربختیار رئیس دانشگاه آزاد اسلامی شوشتر ضمن تاکید بر اینکه مسؤلیت ها در نظام مقدس جمهوری اسلامی فرصتی مغتنم در راستای خدمت هرچه بیشتر در راه اعتلای نظام وکشور است تصریح کرد اعتدال و میانه روی، اجتناب از افراط وتفریط، تلاش در حفظ آرامش و تعامل هر چه بیشتر بایستی مدنظر مسؤلان در واحد شوشتر باشد.

 

وی برنامه ریزی های مدون و دوری از عوامل تشنج زا را از مهمترین عوامل و رموز موفقیت در هرسازمان عنوان و خاطرنشان کرد: همدلی، حسن خلق و رفتار درکنار مدیریت معقول و منطقی می تواند توسعه و پیشرفت پایدار را برای دانشگاه به ارمغان آورد لذا همه مجموعه بزرگ دانشگاه آزاد اسلامی شوشتر همواره باید درجهت پیشرفت همه جانبه این مرکز علمی دست به دست هم بدهند تا روز به روز شاهد توفیقات پی درپی درحوزه های مختلف باشیم.

 

دراین مراسم ضمن تقدیر وتشکر از حضرت حجت الاسلام موسی شهریاری، آقای دکتر احمد علی حسابی که از استادان با سابقه واحد شوشتر می باشد به عنوان رئیس جدید دانشکده علوم اجتماعی این واحد ر معرفی شد.

 

 

 

ایمیل سایت خبری- تحلیلی موج چهارم جهت ارسال اخبار:

moje4news.khz@gmail.com

moje4news@chmail.ir

 


  1. ناشناس گفت:

    واقعا حق دکتر حسابی میباشد,اشاالله به مقام های بلند مرتبه برسد,با ارزوی سلامنی برای ایشان

  2. زهرا خواجوی گفت:

    حق جناب دکتر بالا تر از این حرفهاست.باآرزوی بهترین هابرای ایشان انشالله

  3. ناشناس گفت:

    درود بر دکتر عزیز واقعا حظ کردم از تدریسش از بزرگ منشیش خداش در همه حال از بلا نگه دارش این را بدون مبالغه خدمتتان عرض کنم که دانشگاه شوشتر اساتید والا مقام زیادی دارد

دیدگاه شما


آخرین خبرها
طراحان دیدنا