ساعت: ۰۸:۳۲:۰۰
|
امروز: یکشنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۶
اخبار مهم :
|
سرویس خبر: آخرین اخبار, خوزستان, دانشگاه, فرهنگی اجتماعی, مهم ترین خبر ها, ویژه ها
کد خبر: 22863
تاریخ مخابره: پنج شنبه ۱۱ دی ۹۳
زمان مخابره: ۱۱:۱۹
اشتراک گذاری داغ کن - کلوب دات کام اشتراک گذاری در فیس بوک
امتیاز دهی
امکانات
روابطی که در تاریکی شکل می گیرند...
وضعیت نگران کننده اختلاط دانشجویان خوابگاهی در دانشگاه کشاورزی رامین

وضعیت نگران کننده اختلاط میان دانشجویان خوابگاهی در دانشگاه کشاورزی و منابع طبیعی رامین پس از اتمام کلاس های درس موجب نگرانی و اعتراض بسیاری از دانشجویان این دانشگاه شده است.

به گزارش موج چهارم، دانشگاه کشاورزی و منابع طبیعی رامین دارای ۴ مجتمع خوابگاهی برای خواهران و ۲ خوابگاه برای برادران می باشد که همگی در محوطه این دانشگاه مجتمع شده اند.

 

اینکه مسئولان توانسته اند امکانات اقامت دانشجویان خود در خوابگاه های دانشجویی در دانشگاه را فراهم نمایند اقدامی درخور تحسین می باشد اما نکته قابل توجه که متأسفانه مدتهاست که مغفول واقع شده است کنترل روابط میان دانشجویان دختر و پسر خوابگاهی است.

 

بنابر اخبار رسیده به دلیل وجود این مجتمع های خوابگاهی دخترانه و پسرانه در یک محوطه پس از اتمام کلاس ها و تعطیلی دانشگاه برخی دختران و پسران دانشجو از خلاء نظارت موجود سوءاستفاده نموده و اقدامات خارج از عرفی را در محوطه دانشگاه رقم می زنند.

 

بر پایه این گزارش مواردی از ناهنجاری های پوششی نیز در خروج دختران و پسران از خوابگاه به منظور دریافت غذا از سلف و مواردی از این قبیل مشاهده شده است.

 

با توجه مزمن بودن این مشکلات در دانشگاه رامین و اینکه برخورد با این قبیل موارد از وظایف ذاتی حراست دانشگاه می باشد، از مسئولان دانشگاه و حراست انتظار می رود که با جدیت این موضوع را بررسی نمایند و اقدامات صورت گرفته برای برطرف کردن این ناهنجاری ها را در اولین فرصت و برای تنویر افکار عمومی اطلاع رسانی نمایند.

 

 

ایمیل سایت خبری- تحلیلی موج چهارم جهت ارسال اخبار:

moje4news.khz@gmail.com

moje4news@chmail.ir

 


 1. سامان گفت:

  چقد بدبختین که دست به این شایعات میزنید
  امثال شما جو کشور را خراب کردن، موج چهارم مزخرفترین سایت موجود تو فهرست گوگله

 2. احمد گفت:

  بابا ماشاء الله تو بوفشم حراست نصب شده پ چتونه، یجور میگی ناهنجاری پوششی!!!!!

 3. زهرا گفت:

  شایعه؟؟؟!!! من نمی دونم روابط دختر و پسر برای شما تا چه حد آزاده…چیزی که مسلمه اینه که داره راست میگه یه شب تو دانشگاه بودم و نرفتم خونه فهمیدم شبا به هر محیطی شبیه تا دانشگاه….

 4. پسر متاسف!! گفت:

  متاسفم..!!

 5. زهرا گفت:

  اولا دانشجوها دارن اونجا زندگی میکنن، یه روز و دو روز نیست، تو خودت میری واسه ناهار ۵ لایه لباس می پوشی تو اوج گرما، واسه یه غذای مسخره کلی راه بری؟ خیلی ادعاتون میشه برین بقیه ی مشکلات دانشجوهای بدبختو ببینین، شماها یه مشت ادم عقده ای هستین

دیدگاه شما


آخرین خبرها
طراحان دیدنا