ساعت: ۱۹:۳۸:۴۵
|
امروز: جمعه ۳۱ فروردین ۱۳۹۷
|
سرویس خبر: آخرین اخبار, خوزستان, دانشگاه, سیاسی, گفتگو, مهم ترین خبر ها
کد خبر: 22611
تاریخ مخابره: پنج شنبه ۴ دی ۹۳
زمان مخابره: ۱۲:۱۳
اشتراک گذاری داغ کن - کلوب دات کام اشتراک گذاری در فیس بوک
امتیاز دهی
امکانات
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی شوشتر:
حماسه نه دی مشت محکمی بردهان استکبار و سران فتنه بود/ مردم در روز ۹ دی با دشمنان اتمام حجت کردند

مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی شوشتر گفت: درسال ۸۸غفلت برخی افراد بی بصیرت وعدم هوشیاری برخی دیگر باعث بروز حوادثی تلخ شدند اما رهبر انقلاب به همراه مردم همیشه درصحنه مقتدرانه با شناخت راه در۹دی ۸۸ با دشمنان داخلی وخارجی اتمام حجت کردند.

علیرضا پورحسن در گفتگو با موج چهارم اظهار داشت: حماسه ۹ دی یک حرکت خودجوش و انقلابی ازسوی ملت شریف ایران و مشت محکمی بر دهان استکبار و سران فتنه بود و به تعبیری اتمام حجت مردم با نفاق و شرک و تجدید پیمان دوباره با ولی فقیه زمان و رهبرجهان اسلام امام خامنه ای بود که می توان راز ماندگاری نه دی را در مردمی بودن و انقلابی بودن حماسه دانست.

 

وی افزود: در زمینه بروز فتنه می توان به عوامل مختلفی با هدایت و دخالت برخی افراد در داخل و خارج اشاره کردکه سعی داشتند با اقدامات هماهنگ و ازپیش طراحی شده با یک سناریو کامل اقدام به تغییرنظام مقدس جمهوری اسلامی کنندکه با هوشیاری رهبرفرزانه انقلاب این توطعه خنثی شد.

 

ایشان خاطرنشان کرد: اما نکته اصلی بروز فتنه بی بصیرتی عده ای محدودو گمراهی برخی افراد بود که خود را بازیچه دست ایادی استکبار کردند.

 

پورحسن عنوان کرد: عبرت های فتنه می توان به بصیربودن،هوشیاربودن و غافل نشدن اشاره کرد چرا که درسال ۸۸غفلت برخی افراد بی بصیرت وعدم هوشیاری برخی دیگر باعث بروز حوادثی تلخ شدند اما رهبرحکیم ما به همراه مردم همیشه درصحنه مقتدرانه با شناخت راه در۹دی ۸۸با دشمنان داخلی وخارجی اتمام حجت کردند.

 

اما نباید هیچ وقت فراموش کنیم که برای بصیر بودن همیشه باید گوشمان به دهان رهبری باشد چرا که ایشان گوشش به دهان صاحب اصلی این انقلاب مهدی فاطمه(س)است وهمواره چراغ راه را درتاریکی مطلق برای ما روشن می کند.

 

 


دیدگاه شما


آخرین خبرها
طراحان دیدنا