ساعت: ۰۹:۵۷:۲۰
|
امروز: پنج شنبه ۲ فروردین ۱۳۹۷
|
سرویس خبر: آخرین اخبار, خوزستان, دانشگاه, علمی, مهم ترین خبر ها
کد خبر: 22512
تاریخ مخابره: شنبه ۲۹ آذر ۹۳
زمان مخابره: ۱۱:۴۵
اشتراک گذاری داغ کن - کلوب دات کام اشتراک گذاری در فیس بوک
امتیاز دهی
امکانات
بازدید بیش از ۴ هزار نفر از دانشگاه شهید چمران اهواز در روز “دانشگاه با درهای باز”+ تصاویر

در سومین روز از هفته پژوهش و فناوری که “روز دانشگاه با درهای باز” نامگذاری شده، بیش از ۴ هزار دانش آموز مقاطع مختلف تحصیلی از بخش های مختلف دانشگاه بازدید کردند.

به گزارش موج چهارم، در سومین روز از هفته پژوهش و فناوری که روز دانشگاه با درهای باز نامگذاری شده، بیش از ۴ هزار دانش آموز مقاطع مختلف تحصیلی از موزه علم و طبیعت، دانشکده علوم، دانشکده دامپزشکی، نمایشگاه گل و گیاه دانشکده ادبیات و علوم انسانی، اداره چاپ و انتشارات، دانشکده کشاورزی، دانشکده مهندسی علوم آب، آزمایشگاه مرکزی، دانشکده مهندسی و کتابخانه مرکزی دانشگاه بازدید کرده و با این بخش ها آشنا شدند.

موزه علم و طبیعت دانشگاه شهید چمران اهواز که یکی از موزه های بزرگ تاریخ طبیعی و حیات وحش کشور به شمار می رود، بازگو کننده تنوع ژنتیکی و زیستی گونه های مختلف جانوری است و هدف از بازدید از این محل، ضمن جنبه سرگرمی و تفریح، ارتقاء آگاهی های زیست محیطی بازدیدکنندگان است.

 

روز دانشگاه با درهای باز (open day) با همکاری روابط عمومی و تعدادی از دانشجویان دانشگاه به عنوان راهنما برگزار شد و در این روز دانش آموزانی که با هماهنگی مدارس آمده بودند، بخش های مختلف دانشگاه را بازدید کردند.

 

 

53

54

 

 

ایمیل سایت خبری- تحلیلی موج چهارم جهت ارسال اخبار:

moje4news.khz@gmail.com

moje4news@chmail.ir

 


دیدگاه شما


آخرین خبرها
طراحان دیدنا