ساعت: ۰۳:۵۹:۳۳
|
امروز: شنبه ۵ اسفند ۱۳۹۶
اخبار مهم :
|
سرویس خبر: آخرین اخبار, خوزستان, دانشگاه, علمی, مهم ترین خبر ها
کد خبر: 22455
تاریخ مخابره: چهارشنبه ۲۶ آذر ۹۳
زمان مخابره: ۱۳:۵۲
اشتراک گذاری داغ کن - کلوب دات کام اشتراک گذاری در فیس بوک
امتیاز دهی
امکانات
حضور استاد دانشگاه صنعت نفت در فهرست پژوهشگران و فناوران برتر سال ۹۳ کشور

مراسم تجلیل از پژوهشگران و فناوران برتر سال ٩٣ سه‌‏شنبه ٢۵ آذرماه در حالی برگزار شد که نام دکتر ریاض خراط میان برترین‏‏‏‌ها از وزارت نفت به چشم می خورد.

به گزارش موج چهارم، این مراسم به مناسبت هفته پژوهش و فناوری با حضور سورنا ستاری معاون علمی و فناوری رئیس جمهوری، محمد فرهادی وزیر علوم، تحقیقات و فناوری، حداد عادل رئیس فرهنگستان زبان و ادبیات فارسی و جمعی از روسای دانشگاه‌ها، پژوهشگاه‌ها و پارک‌های علم و فناوری در سالن اجلاس سران برگزار شد.

 

در این مراسم از دکتر ریاض خراط از وزارت نفت -عضو هیأت علمی دانشگاه صنعت نفت و رئیس دانشکده نفت تهران-، علی کاوه از دانشگاه علم و صنعت ایران، مهران رضایی از دانشگاه کاشان، سعیدرضا الله‌کرم و محمدعلی آموزگار از دانشگاه تهران، یدالله یمینیگ و منوچهر فرجی‌زاده اصل از دانشگاه تربیت مدرس، رضا موسوی حرمی از دانشگاه فردوسی مشهد، مهدی نیک‌عمل از دانشگاه شهید رجایی، بختیار ترتیبیان از دانشگاه ارومیه و احمد اسماعیل‌زاده از دانشگاه علوم پزشکی اصفهان قدردانی شد.

 

همچنین سعید محرمی‌پور از دانشگاه تربیت مدرس، سهیل سبحان اردکانی از دانشگاه آزاد اسلامی همدان، مسعود ستوده از دانشگاه علوم پزشکی تهران و امیرحسین شیرانی‌راد از جهاد کشاورزی از جمله دیگر ١۵ پژوهشگر و فناور برتر سال ٩٣ بودند که از آن‌ها قدردانی به عمل آمد.

 

قطب فلسفه دین از پژوهشگاه فرهنگ اندیشه اسلامی به عنوان قطب علمی برتر سال ٩٣ شناخته شد که در مراسم پانزدهمین جشنواره تجلیل از پژوهشگران و فناوران برتر کشور از آن قدردانی شد.

 

از سه انجمن علمی، انجمن اقتصاد شهری ایران، انجمن جامعه شناسی ایران و انجمن مهندسی دریایی ایران در این مراسم تجلیل به عمل آمد. همچنین نشریه علمی پلیمر ایران و نشریه داروی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی دو نشریه ای هستند که از آنها تجلیل شد.

 

سایت خبری-تحلیلی موج چهارم ضمن تبریک انتخاب ایشان، برای جامعه علمی دانشگاهی دانشگاه صنعت نفت در تمامی سطوح آرزوی موفقیت دارد.

 

 

ایمیل سایت خبری- تحلیلی موج چهارم جهت ارسال اخبار:

moje4news.khz@gmail.com

moje4news@chmail.ir

 


دیدگاه شما


آخرین خبرها
طراحان دیدنا