ساعت: ۱۵:۳۱:۵۵
|
امروز: یکشنبه ۲۷ اسفند ۱۳۹۶
|
سرویس خبر: آخرین اخبار, خوزستان, دانشگاه, مهم ترین خبر ها, ورزشی
کد خبر: 21457
تاریخ مخابره: شنبه ۲۴ آبان ۹۳
زمان مخابره: ۱۰:۴۳
اشتراک گذاری داغ کن - کلوب دات کام اشتراک گذاری در فیس بوک
امتیاز دهی
امکانات
تقدیر و تشکر رئیس فدراسیون وزنه برداری کشور از دانشگاه آزاد اسلامی شوشتر+ تصاویر

درپی برگزاری بسیار کیفی ومطلوب مسابقات قهرمانی وزنه برداری جوانان کشور در واحد شوشتر، رئیس فدراسیون وزنه برداری کشور درنامه ای خطاب به رئیس این واحد دانشگاهی مراتب تقدیر وتشکر خود را اعلام داشته است.

به گزارش موج چهارم، حسین رضازاده دراین نامه ضمن قدردانی از مجموعه دانشگاه آزاد اسلامی شوشتر به جهت حمایت مستمر از جامعه ورزشی، از برگزاری بسیار مطلوب وکیفی مسابقات قهرمانی جوانان کشور در رشته وزنه برداری دراین واحد دانشگاهی تقدیر وتجلیل به عمل آورده است.

 

خاطرنشان می شود مسابقات قهرمانی وزنه برداری جوانان کشور و انتخابی تیم ملی به مدت پنج روز شهریورماه سال جاری در سالن شماره ۲ تربیت بدنی دانشگاه آزاد اسلامی شوشتر برگزارشد و در پایان سه روز رقابت ۱۲۲ وزنه بردار جوان از ۲۴ استان کشور تیم فارس در رقابتی نزدیک با خوزستان، با ۵۸۵ امتیاز و ۲۱ امتیاز برتری نسبت به خوزستان روی سکوی قهرمانی ایستاد و از عنوان سال گذشته خود در این رده سنی دفاع کرد.

 

 

خوزستان هم که در اوزان ۸۵ و ۹۴ توسط وحید خدادادی و رضا دهدار به مدال طلا رسیده بود در نهایت با ۵۶۴ امتیاز بالاتر از مازندران روی سکوی نایب قهرمانی رقابتهای وزنه برداری جوانان کشور ایستاد.

 

 

38

3556_shoshtar

3557_IMG_7652-Copy-Copy

 

 

ایمیل سایت خبری- تحلیلی موج چهارم جهت ارسال اخبار:

moje4news.khz@gmail.com

moje4news@chmail.ir

 


دیدگاه شما


آخرین خبرها
طراحان دیدنا