ساعت: ۱۷:۰۵:۵۳
|
امروز: شنبه ۵ اسفند ۱۳۹۶
اخبار مهم :
|
سرویس خبر: آخرین اخبار, خوزستان, دانشگاه, فرهنگی اجتماعی, مهم ترین خبر ها
کد خبر: 21399
تاریخ مخابره: چهارشنبه ۲۱ آبان ۹۳
زمان مخابره: ۱۲:۵۵
اشتراک گذاری داغ کن - کلوب دات کام اشتراک گذاری در فیس بوک
امتیاز دهی
امکانات
اعتراض شدیداللحن پرسنل موسسه غیر انتفاعی اروندان نسبت به عملکر رئیس واحد+ سند

جمعی از پرسنل موسسه غیر انتفاعی اروندان در اعتراض به شرایط بد و نابسامان موجود در این مرکز با انتشار نامه ای اعتراض خود به شرایط موجود را رسانه ای نمودند.

به گزارش موج چهارم، در این نامه -که در زیر قابل مشاهده می باشد- پرسنل این موسسه اعتراض خود به شرایط موجود و عملکرد دکتر نعیم عرفانی مجد رئیس این مرکز آموزشی را در قالب ۱۸ بند به حجت الاسلام سید نبی موسوی امام جمعه خرمشهر انتقال داده اند.

 

 

34

35

 

گفتنی است پیش از انتشار این نامه سایت خبری- تحلیلی موج چهارم در خبری- لینک خبر– نسبت به وضعیت نابسامان شرایط در موسسه غیر انتفاعی اروندان خرمشهر هشدار داده بود و از ریاست دانشگاه تقاضای رسیدگی به شرایط را داشت.

 


 1. علی گفت:

  با سلام بعضی از این حرفها دروغ و بزرگنمایی است ما دانشجویان کی پول فرهنگی دادیم
  یا کی اساتید هیئت علمی ما رفتند همه هستند که
  یا شرکت نکردن دانشجویان در تشکلات چه ربطی به رئیس موسسه دارد؟
  دانشگاه وقتی خوابگاهی ندارد چگونه انتظار دارید تعهد داشته باشد
  خیلی زشت است به دروغ اطلاع رسانی کنیم

 2. زهرا گفت:

  دوست عزیزم اقا علی هدف اینها فقط این است که موسسه را خراب کنند خواهر خودم دانشگاه دولتی است خوابگاه ندار چه برس اینجا که خصوصی است

 3. مرجان گفت:

  منم موافق حرفاتون هستم. من دانشجوی رشته کامپیوتر هستم اول مدیر گروهی داشتیم بد اخلاق و با حضور کم در موسسه ولی به همت مسولین دانشگاه عوض شد و مدیر گروه جدید هر روز در موسسه هست و جوابگوی دانشجو

 4. ناشناس گفت:

  با سلام خدمت شما
  خواستم صراحتاً و بدون اغماض در مورد انتشار پیش از داوری و قبل از مساله را شرح دهم که فوق العاده اتفاق بد و ناگوار برای بخش های خبری می باشد که تمامی روح و روان را درذ هم می ریزد و باعث انفعال در تمامی حوزه ها می گردد. قبل از هر شکایت دادرس وجود دارد و قبل از هر مسئله علت. اینکه تمامی مشکلات مطرح شده در نامه نزدیک به ۷۰% مرتفع گردیده و حال سایت مذکور باید جوابگو باشد

  • ناشناس گفت:

   با سلام من به عنوان مطلع از وضعیت قبلی موسسه ، واقعا بی انصافی است که مدیر جدید که یک نظم و انضباط دانشگاهی و با رعایت امانت و صرفا برای خدمت به این شهر محروم از شهر دیگری تمام تلاش ها و وقت خود را بدون هیگچونه توقعی گداشته و یک موسسه را از انحلال و تعطیلی به دلیل مشکلات عدیده نجات داده است، بی احترامی شود. من پیشنهاد می دهم که مدیر این موسسه بسیاری از موارد را که کذب و هتک حرمت است از مجاری قانونی حتما پی گیری نمایند تا شخصی که مشکلات شخصی خود را با بی احترامی و موارد خلاف واقع مطرح نموده، مورد پی گرد قانونی قرار گیرد. همچنین پیشنهاد می گردد گزارشی از کارهای بزرگی که ایشان انجام دادند، ارائه نمایند. برادر موفق و موید باشید و راه خود را محکم و استوار ادمه دهید.

 5. دانشجوی سابق دکتر عرفانی مجد گفت:

  با سلام.
  با توجه به شناختی که این سالها از ایشان بدست آورده ام،ایشان فردی سخت کوش و استادی بی نظیر و مردی شرافتمند و امانت دار هستند. امیدوارم هر کجا که هستند سربلند و سرفراز باشند.

 6. دانشجوي ايشان گفت:

  مردی بزرگ و شریف می باشند ولاغیر.درود خدا بر ایشان

دیدگاه شما


آخرین خبرها
طراحان دیدنا