ساعت: ۰۳:۵۰:۰۴
|
امروز: شنبه ۵ اسفند ۱۳۹۶
اخبار مهم :
|
سرویس خبر: آخرین اخبار, خوزستان, فرهنگی اجتماعی, مهم ترین خبر ها
کد خبر: 21055
تاریخ مخابره: دوشنبه ۱۲ آبان ۹۳
زمان مخابره: ۲۰:۲۳
اشتراک گذاری داغ کن - کلوب دات کام اشتراک گذاری در فیس بوک
امتیاز دهی
امکانات
برای دهمین سال متوالی
پخش زنده عزاداری تاسوعا و عاشورای حسینی ۹۳ دزفول از شبکه جهانی اینترنت

مراسم عزاداری روزهای تاسوعا و عاشورای حسینی امسال در سه نوبت، عصر تاسوعا، صبح عاشورا و عصر عاشورا به صورت زنده از شبکه جهانی اینترنت بری روی سایت اینترنتی “دزلایو” به نشانی های www.dezlive.com و www.dezlive.ir پخش خواهد شد.

موج چهارم  به گزارش دیدنا، امسال برای دهمین سال متوالی مراسم عزاداری مردم دزفول در روزهای تاسوعا و عاشورای حسینی به صورت زنده از شبکه جهانی اینترنت پخش خواهد شد.
به همین منظور نخستین جلسه هماهنگی عوامل پخش زنده این مراسم دیروز عصر – یکشنبه – در محل معاونت فرهنگی شهرداری دزفول با حضور معاون فرهنگی شهردار و مسئول روابط عمومی شهرداری دزفول برگزار شد.
در این جلسه ضمن نقد و بررسی نقاط قوت و ضعف برنامه سال گذشته عوامل حاضر به بیان دیدگاه ها، نظرات و پیشنهادات خود جهت بهبود هرچه بهتر این برنامه پرداختند.
مراسم عزاداری روزهای تاسوعا و عاشورای حسینی امسال در سه نوبت، عصر تاسوعا، صبح عاشورا و عصر عاشورا به صورت زنده از شبکه جهانی اینترنت بری روی سایت اینترنتی “دزلایو” به نشانی های www.dezlive.com  و www.dezlive.ir پخش خواهد شد.
شایان ذکر است که علاوه بر سایت فوق به منظور تسهیل و دسترسی بهتر مخاطبان لینک پخش زنده این مراسم در سایت های شبکه خبری دز(دز ان ان)، هنردز و دیدنا نیز قرار خواهد گرفت.
امسال برای نخستین بار مراسم عزاداری شب عاشورا در محل بقعه امامزاده رودبند(ع) و همچنین نماز ظهر عاشورا در محل مسجد جامع و خیابان های پیرامون نیز به صورت زنده پخش خواهند شد.
برای دریافت هرچه بهتر تصاویر زنده عزاداری مردم دزفول در روزهای تاسوعا و عاشورای حسینی از شبکه اینترنت، برابر تمهیدات اتخاذ شده تصاویر با دوکیفیت معمولی و بالا بر روی سایت قرار خواهد گرفت تا کاربران بتوانند متناسب با سرعت اینترنت خود تصاویر را دریافت نمایند.

 


 1. ساناز93 گفت:

  خیلی خوب بودازهمه ی دزفول دوست ها ممنون عاشقتونم خدانگه دار

 2. ساناز93 گفت:

  خیلی خوب بودازهمتون ممنون وازهمه ی دزفول دوست هاهم همینطور ارزوی موفقیت ومعینیت خدانگه دار

 3. ابوالفضل گفت:

  میشه دانلود کرد

 4. امین گفت:

  سلام میشه بگید که

دیدگاه شما


آخرین خبرها
طراحان دیدنا