ساعت: ۱۵:۲۷:۳۲
|
امروز: یکشنبه ۲۷ اسفند ۱۳۹۶
|
سرویس خبر: آخرین اخبار, خوزستان, دانشگاه, مهم ترین خبر ها
کد خبر: 20801
تاریخ مخابره: پنج شنبه ۸ آبان ۹۳
زمان مخابره: ۱۰:۲۱
اشتراک گذاری داغ کن - کلوب دات کام اشتراک گذاری در فیس بوک
امتیاز دهی
امکانات
بی توجهی مسئولان موسسه آموزشی اروندان خرمشهر به مسایل فرهنگی

عدم توجه رئیس و مسئولان موسسه آموزش عالی غیرانتفاعی اروندان خرمشهر به انجام امورات فرهنگی در این مرکز باعث نارضایتی دانشجویان این موسسه آموزشی شده است.

به گزارش موج چهارم، اخبار ارسال شده توسط دانشجویان این مرکز حاکی از آن است که ریاست و مسئولان این واحد آموزشی به بهانه های گوناگون از جمله نبود بودجه، صرفه جویی در منابع مالی به منظور خرید زمین جهت احداث مرکز آموزشی جدید و … در زمینه اجرای برنامه های فرهنگی در این موسسه همکاری لازم را بعمل نمی آورند.

 

به عنوان مثال برای برگزاری مراسم محرم در این دانشگاه نیز ریاست تنها مجوز اجرای مراسمات در محوطه مرکز را صادر کرده است و مابقی هزینه ها توسط دانشجویان تامین شده است.

 

البته چندی پیش نیز زمزمه هایی مبنی بر عدم رضایت برخی پرسنل و اساتید از شیوه مدیریت فعلی موسسه اروندان به دلایل مختلف به گوش می رسید.

 

به هر صورت عدم توجه به مسایل فرهنگی در مراکز آموزش عالی در جامعه ای که رهبر آن بارها بر اهمیت و البته مظلومیت فرهنگ تاکید کرده اند جای تاسف و تامل دارد.

 

 

با توجه به این موارد از ریاست و مسئولان این مرکز آموزشی انتظار می رود تا با مدیریت هدفمند منابع مالی به گونه ای عمل نمایند تا هیچیک از برنامه های دانشگاه از جمله برنامه های فرهنگی مغفول و مظلوم واقع نشوند.

 

سایت خبری-تحلیلی موج چهارم این آمادگی را دارد تا در صورتی که ریاست و مسئولان این مرکز آموزشی مستنداتی در جهت نقض این خبر ارسالی دارند پس از دریافت آنها را به نحو شایسته و برای تنویر افکار عمومی منتشر نماید.

 

 

ایمیل سایت خبری- تحلیلی موج چهارم جهت ارسال اخبار:

moje4news.khz@gmail.com

moje4news@chmail.ir

 


  1. ناشناس گفت:

    با سلام مطلع هستم موسسه علیرغم مشکلات مالی حدود ۳ میلیون ریال برای سوگواری سید الشهدا اختصاص دادند و ایستگاه صلواتی نیز بر پا بود علاوه بر فضا و امکانات لازم. واقعا جای تاسف است که یک مسلمان حرف های کذب و خلاف واقع بگوید و ار روز قیامت نهراسد.

  2. وجدان بیدار گفت:

    با سلام با توجه به حساسیت موضوع قانونا و شرعا شایسته است قبل از انتشار مطلب ابتدا از صحت و سقم ادعا مطمئن شوید و مسئولین زحمتکش و صادق را با ادعاهای بی اساس تخریب ننمایید در پیشگاه خداوند مسئول خواهید بود. به هر حال مدیریت موسسه ضمن مدیریت دقیق و هدفمند و با رعایت کامل امانت و مقررات، امور فرهنگی را به خوبی مدیریت و از ریخت و پاش های بی هدف و مخرب قبلی پرهیز می کند. تامین هزینه های برگزاری سوگواری ایام محرم و برگزاری ایستگاه های صلواتی توسط موسسه صورت گرفته است، بزرگداشت مناسیت های مختلف مذهبی و ملی همانند ولادت ائمه اطهار و اعیاد و …، و اهدا هدایا، دیدار از خانواده های شهدا و اهدا هدایا، همکاری با بسیج موسسه در بسیاری از امور از جمله عیادت از آسایشگاه سالمندان و کمک به آنها و مراسم غبار روبی از مزار شهدا و بسیاری از اقدامات موثر و مفید دیگر طبق برنامه فرهنگی تنظیم شده توسط کارشناسان فرهنگی موسسه ، صورت می گیرد. این افراد ناشناس که این مطالب کذب را منتشر می کنند حتما منافعی داشتند که دیگر قطع شده یا مقرض هستند. در هر صورت توصیه می شود همانند نامه سراسر دروغ و بی اساس قبلی که به نام کارکنان موسسه توسط سایت شما منتشر شد و سپس توسط حدود ۹۵% کارکنان موسسه طی نامه ای تکذیب گردید، از انتشار این گونه مطالب کذب و بی اساس اکیدا خوداری شود. زیرا موجب هرج و مرج ، ناامنی، ضرر و زیان به امور اجرایی مراکز علمی و تخریب مدیران دلسوز و کاردان می گزدد. موید و صادق باشید

دیدگاه شما


آخرین خبرها
طراحان دیدنا