ساعت: ۱۵:۱۹:۵۳
|
امروز: یکشنبه ۲۷ اسفند ۱۳۹۶
|
سرویس خبر: آخرین اخبار, خوزستان, دانشگاه, فرهنگی اجتماعی, مهم ترین خبر ها
کد خبر: 20773
تاریخ مخابره: چهارشنبه ۷ آبان ۹۳
زمان مخابره: ۱۳:۱۲
اشتراک گذاری داغ کن - کلوب دات کام اشتراک گذاری در فیس بوک
امتیاز دهی
امکانات
نارضایتی دانشجویان از وضعیت حجاب و عفاف اینبار در دانشگاه آزاد آبادان

وضعیت نابسامان حجاب و عفاف دانشجویان در دانشگاه آزاد آبادان درکنار بی توجهی مسئولان و عدم دخالت حراست در این موضوع باعث اعتراض دانشجویان این واحد نسبت به شرایط موجود شده است.

به گزارش موج چهارم، همانطور که در خبرهای قبلی نیز به آن اشاره شد، در پی انتشار نامه منتسب به حراست دانشگاه آزاد مبنی بر عدم برخورد با مقوله بدحجابی در دانشگاه توسط حراست، انتظار می رفت که با آغاز سال تحصیلی موجی از مشکلات مربوط به این نامه دامنگیر واحدهای دانشگاه آزاد شود.

 

در تازه ترین مورد از این موارد در دانشگاه های خوزستان، به علت عدم برخورد مسئولان و حراست با مقوله بدحجابی در دانشگاه آزاد آبادان، وضعیت بدحجابی دانشجویان و روابط آزادانه و زننده دختر و پسر در این واحد دانشگاهی روز به روز بدتر از پیش شده و اعتراض بسیاری از دانشجویان را به همراه داشته است.

 

نکته قابل تامل آنجاست که بنابر اظهارات دانشجویان برخی افراد با اعلام اینکه بر اساس مصوبه جدید دانشگاه آزاد ماموران حراست دانشگاه حق برخورد با دانشجویان بدحجاب و به طور کلی ورود به مسائل مرتبط با حجاب را ندارد، اقدام به پوشیدن لباسهای نامتعارف و روابط خارج از عرف و ایجاد مزاحمت برای دانشجویان دختر در محیط دانشگاه می نمایند.

 

این در حالی است که مسئولان دانشگاه حداقل برای کنترل نسبی شرایط می توانستند بر اساس قانون شورای احیا امر به معروف و نهی از منکر را در دانشگاه فعال و با دانشجویان خاطی تا حدودی برخورد نمایند اما متاسفانه بر اساس اظهارات همین دانشجویان و رصد شرایط از انجام این اقدام نیز خودداری نموده اند.

 

از مسئولان دانشگاه آزاد آبادان بخصوص دکتر عسکری، ریاست این واحد انتظار می رود که برای برخورد و کنترل شرایط موجود اقدامی انجام دهند.

 

گفتنی است سایت خبری- تحلیلی موج چهارم آمادگی دارد تا در صورتی که دانشگاه در این زمینه اقدامی صورت دهد این اقدامات را به نحو شایسته پوشش دهد.

 

 

ایمیل سایت خبری- تحلیلی موج چهارم جهت ارسال اخبار:

moje4news.khz@gmail.com

moje4news@chmail.ir

 

 

 


  1. یکی گفت:

    ول کنید آقا این بد بختا رو، کاره دیگه ای ندارید به اینا گیر میدید

دیدگاه شما


آخرین خبرها
طراحان دیدنا