ساعت: ۰۸:۱۷:۳۵
|
امروز: یکشنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۶
اخبار مهم :
|
سرویس خبر: آخرین اخبار, آزاد اندیشی, خوزستان, دانشگاه, علمی, مهم ترین خبر ها
کد خبر: 20546
تاریخ مخابره: چهارشنبه ۳۰ مهر ۹۳
زمان مخابره: ۱۱:۱۱
اشتراک گذاری داغ کن - کلوب دات کام اشتراک گذاری در فیس بوک
امتیاز دهی
امکانات
برگزاری کرسی “نقد نظریات متعارف غربی” در دانشگاه شهید چمران اهواز

اولین جلسه از سلسله جلسات نقد نظریات متعارف غربی با موضوع رابطه هنر و معرفت از منظر معرفت شناسی روز پنج شنبه در دانشگاه شهید چمران اهواز برگزار می شود.

محمد خورشیدی فرد دبیر برگزاری این همایش در گفتگو با موج چهارم اظهار کرد: بر اساس برنامه ابلاغی از شواری عالی انقلاب فرهنگی قرار است تا برخی از نظریات متعارف غربی پس از نقد، بررسی و بومی سازی توسط اساتید مختلف در دانشگاه های کشور وارد سرفصل های درسی در دانشگاه های کشور شوند.

 

وی افزود: بر این اساس تاکنون ۲۴۰ مقاله در کارگروه تحول در علوم انسانی بررسی شده و اینک این مقالات برای نقد و بررسی به دانشگاه های مختلف در ۴ استان کشور از جمله خوزستان فرستاده می شوند تا در صورت تایید اساتید وارد مراحل بعدی تایید محتوا شوند.

 

خورشیدی فرد عنوان کرد: در این راستا پنج شنبه، اول آبان ماه از ساعت ۸:۳۰ مقاله رابطه هنر و معرفت از منظر معرفت شناسی با حضور دکتر حسین هاشم نژاد، نویسنده مقاله در تالار دانشکده الهیات دانشگاه شهید چمران با حضور اساتید مورد نقد و بررسی قرار می گیرد.

 

دبیر برگزاری این همایش تاکید کرد: این جلسه نخستین جلسه از سلسله جلسات نقد نظریات متعارف غربی می باشد که در حوزه فلسفه برگزار شده است و در ماحل بعدی مقالاتی در حوزه روانشناسی و علوم سیاسی نیز مورد نقد و بررسی اساتید قرار می گیرند.

 

گفتنی است حضور در این همایش برای کلیه دانشجویان و اساتید علاقه مند بلامانع می باشد.

 

 

ایمیل سایت خبری- تحلیلی موج چهارم جهت ارسال اخبار:

moje4news.khz@gmail.com

moje4news@chmail.ir

 

 


دیدگاه شما


آخرین خبرها
طراحان دیدنا