ساعت: ۰۶:۴۱:۲۰
|
امروز: پنج شنبه ۳ اسفند ۱۳۹۶
اخبار مهم :
|
سرویس خبر: آخرین اخبار, خوزستان, دانشگاه, فرهنگی اجتماعی, مهم ترین خبر ها
کد خبر: 20441
تاریخ مخابره: یکشنبه ۲۷ مهر ۹۳
زمان مخابره: ۱۳:۲۳
اشتراک گذاری داغ کن - کلوب دات کام اشتراک گذاری در فیس بوک
امتیاز دهی
امکانات
وظیفه شناسی قابل تقدیر مأمور حراست دانشگاه آزاد آبادان

روز گذشته یکی از نیروهای حراست دانشگاه پس از آنکه از ورود فردی غیر دانشجو به محیط دانشگاه ممانعت بعمل آورد مورد فحاشی قرار گرفت.

به گزارش موج چهارم، روز گذشته، ۲۶ مهرماه هنگامی که یکی از دانشجویان قصد ورود یک نفر غیر دانشجو را به دانشگاه داشت با مخالفت مأمور حراست آقای جلیل فاطمی فرد مواجه شد.

 

دلیل مأمور حراست واضح و منطقی بود، وی عنوان کرد که به لحاظ مقررات امکان ورود غیردانشجو به محیط دانشگاهی وجود ندارد اما این اقدام مأمور حراست دانشگاه با پرخاشگری و فحاشی دانشجوی همراه مواجه شد که ماجرا معرفی دانشجوی خاطی به حراست و کمیته انضباطی دانشگاه جهت سیر مراحل قانونی خاتمه یافت.

 

 

31

 

شاید این خبر در نگاه اول کم اهمیت به نظر برسد اما باید در نظر داشت در حالی که در بسیاری از واحدهای دانشگاهی بخصوص دانشگاه های آزاد کشور و خوزستان مسئولان حراست به بهانه های مختلف از برخورد با ناهنجاری های موجود در دانشگاه از جمله بدحجابی، روابط آزادانه دختر و پسر، قرارهای افراد غیر دانشجو در محیط دانشگاه، پوشش نامناسب پسران و … شانه خالی می کنند، یک نفر وجود داشته که به هر قیمت حاضر به زیر پا گذاشتن اصول حرفه ای و وجدان کاری خود نشده است.

 

 

8

30

 

بنابراین سایت موج چهارم به سهم خود از شما بابت اینکه با ناهنجاری های موجود هر چند کوچک مقابله میکنید سپاسگزار است، از شما سپاسگزاریم که در حالی که نامه عدم برخورد با بدحجابی در دانشگاه های آزاد کشور به حراست ابلاغ شده بازهم در مقابل مسائل به ظاهر ساده با حساسیت برخورد میکنی، از شما سپاسگزاریم که با وجود اینکه در بسیاری از واحدهای دانشگاهی دختر و پسر غیر دانشجو قرار ملاقات می گذارند! شما از ورود حتی یک غیر دانشجو هم ممانعت می کنی، از شما سپاسگزاریم که با وجود آنکه در برخی واحدهای دانشگاهی از مسائل بسیار بزرگتر و اخلاقی به سادگی عبور می شود اما شما به کار خود با جدیت ادامه می دهید و …

 

 

9

 

سایت خبری- تحلیلی موج چهارم این آمادگی را دارد که اقدامات سایسته مسئولان دانشگاه و حراست دانشگاه ها را به نحو شایسته در سایت خود منعکس نماید.

 

 

ایمیل سایت خبری- تحلیلی موج چهارم جهت ارسال اخبار:

moje4news.khz@gmail.com

moje4news@chmail.ir

 


 1. علی گفت:

  دمت گرم. ای کاش همه همکارات اینطور رفتار می کردند.

 2. احمد گفت:

  ای ول موج چهارم

 3. مینا گفت:

  دستشون درد نکنه، من دانشجوی همین واحد هستم و بارها دیدم که پسر و دخترای غیر دانشجو تو همین واحد ما با هم قرار ملاقات میذارن یا برخی پسرای غیر دانشجو برای ماها مزاحمت ایجاد می کنن.
  اگه چندتا برخورد اساسی با این موارد بشه کم کم شاهد بهتر شدن اوضاع میشیم.

 4. ستایش گفت:

  سلام خواهش میکنم جلوی پسرای جلف روب
  گیریدخیلی دردسربرام درست میکنن

 5. یاسین گفت:

  لطفا عادل باشید کمیته انضباطی

دیدگاه شما


آخرین خبرها
طراحان دیدنا