ساعت: ۰۹:۵۶:۳۴
|
امروز: پنج شنبه ۲ فروردین ۱۳۹۷
|
سرویس خبر: آخرین اخبار, خوزستان, دانشگاه, سیاسی, مهم ترین خبر ها
کد خبر: 20421
تاریخ مخابره: یکشنبه ۲۷ مهر ۹۳
زمان مخابره: ۱۲:۰۳
اشتراک گذاری داغ کن - کلوب دات کام اشتراک گذاری در فیس بوک
امتیاز دهی
امکانات
تجمع دانشجویان دانشگاه آزاد اهواز در اعتراض به حکم اعدام آیت الله نمر+ عکس/ بیانیه

انشاءاللّه ما اندوه دلمان را در وقت مناسب با انتقام از آمریکا و آل سعود برطرف خواهیم ساخت و داغ و حسرت حلاوت این جنایت بزرگ را بر دلشان خواهیم نهاد و با برپایى جشن پیروزى حق بر جنود کفر و نفاق و آزادى کعبه از دست نااهلان و نامحرمان به مسجدالحرام وارد خواهیم شد.

به گزارش موج چهارم، دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی اهواز ظهر یکشنبه، ۲۷ مهرماه از ساعت ۱۱ در اعتراض به صدور حکم اعدام برای آیت الله نمر النمر کنار یادمان شهدای گمنام این دانشگاه تجمع نمودند. در پایان این مراسم بسیج دانشجویی دانشگاه به نمایندگی از تجمع کنندگان بیانیه ای را قرائت کرد که متن آن به شرح زیر می باشد:

 

 

4

 

بسمه تعالی

باز می خواهیم بخوانیم صدای مظلومی را و فریاد کشیم آه بینوا ییرا

هیهات از این همه بی عدالتی و حق کشی وظلم و جوری که دیگر چشمهایمان نور دیدن، گوشمان نای شنیدن و قلب هایمان تاب تپیدن برایش را ندارد.

 

عالَمی را سپری می کنیم که گویی سخن حق خود را وارونه کرده و حق پرستی بازیچه ی دست کسانی شده که این ندا را سرمی دهند، همان صهیونیزمی که ریشه وجودیتش فساد و تفرقه وکشت وکشتار و جنگ افروزی است.

 

آنانی که خود را به دام رسانه ای دجالوار استکبار داده اند و از حق بین المللی سخن به میان می آورند، در حالی که خودشان امر به کشتار و قتل مردم حق طلب می کنند، از اسلام ناب می گویند درحالی که اصول اسلامی و انسانی را فراموش کرده اند، از دفاع از مقدسات می گویند درحالی که سپر قلب مظلومان را شکسته اند، هیهات از این ظالمانه نگری ها وتزویری که در آن جلوه می کنند.

 

تفتیش عقاید رخ می دهد و عالِمی تنها به خاطر بیان حق به اعدام محکوم میشود تا لکه ی ننگ دیگری بر دامن جنایتکاران و حامیانشان، تاابد بر صفحات تاریخ نقش بندد.

 

عربستانی که باتمام حمایت های مالی و نظامی از داعش همواره به استکبارجهانی به سرکردگی آمریکا پشت گرم کرده بود.

 

این کشور همواره بخشی از پازل معضلات منطقه به خصوص عراق وسوریه در ایام اخیربوده است اما در کمال بی شرمی صعودالفیصل وزیر امور خارجه عربستان ایران را بخشی از مشکلات منطقه خطاب می کند و در مقابل وزارت خارجه ایران در برابر این اظهارات به گمان بهبود روابط سکوت می کند!

 

اینها بعد از آنکه در ژوئیه ۲۰۱۲ شیخ باقر النمر را مورد هدف تیراندازی قراردادند او را به زندان منتقل کردند و پس از محاکمه او را به مجازات اعدام محکوم نمودند.

 

این خلاف حقوق بشر بین المللی است که کسی به جهت دفاع از گروه کثیری از شیعیان در عربستانی که دم از توحید می زند و کلیدداری خانه خدا را با خود یدک می کشند به حکم اعدام محکوم کنند. جامعه بین المللی و مسئولین ذیربط باید واکنشی قاطع وکوبنده درمورد این حکم از خود نشان دهند.

 

ما دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی واحد اهواز نیز از مسولین مربوطه کشورانتظار داریم که بدون هیچ گونه مسامحه با به کارگیری تمام توان خود برای برهم زدن این حکم ناعادلانه و مطالبه گری در مجامع بین المللی تلاش نموده و با استفاده از ظرفیت کشورهای اسلامی با حرکتی فعال بتواند وظیفه ی خود را درقبال شیعیان همیشه مظلوم عربستان ادا کنند.

 

مسولین تاثیرگذار در دستگاه های مورد نظر نیز بدانند که درصورت ادامه مواضع منفعلانه شان درقبال مسائل این چنینی باید تاوان بی توجهی به صدای مظلوم رابدهند و مطمئن باشند که تک‌ تک حرکاتشان با چشمان تیز بین امت انقلابی رصد می‌شود و هرگونه حرکت انقلابی‌شان علاوه بر جلب رضایت پروردگار؛ سبب شاد شدن دل بقیهالله الاعظم (عج) و نایب بر حقشان و نیز جلب رضایت و حمایت دانشجویان و امت حزب الله خواهد شد.

 

این متن را با جمله ای از پیر جماران و امام (ره) عزیزمان به پایان می بریم:

انشاءاللّه ما اندوه دلمان را در وقت مناسب با انتقام از آمریکا و آل سعود برطرف خواهیم ساخت و داغ و حسرت حلاوت این جنایت بزرگ را بر دلشان خواهیم نهاد و با برپایى جشن پیروزى حق بر جنود کفر و نفاق و آزادى کعبه از دست نااهلان و نامحرمان به مسجدالحرام وارد خواهیم شد.

 

و السلام علی من التبع الهدی

بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحداهواز

 


  1. امید گفت:

    سلام درود برشما بسیجیان عزیز وپیرو خط ولایت احسنت برشما خداخیرتان بدهد.

  2. رضا گفت:

    با تشکر از احساس مسئولیت!در پلاکارد تهیه شده کلمه صعودی غلط است !سعودی صحیح است.

  3. رضا گفت:

    دانشجوی بی سواد

دیدگاه شما


آخرین خبرها
طراحان دیدنا