ساعت: ۱۵:۲۷:۵۰
|
امروز: یکشنبه ۲۷ اسفند ۱۳۹۶
|
سرویس خبر: آخرین اخبار, دانشگاه, مهم ترین خبر ها
کد خبر: 19865
تاریخ مخابره: یکشنبه ۶ مهر ۹۳
زمان مخابره: ۸:۱۹
اشتراک گذاری داغ کن - کلوب دات کام اشتراک گذاری در فیس بوک
امتیاز دهی
امکانات
خودکشی یا قتل دانشجوی شیرازی در هاله ای از ابهام

مسئولان دانشگاه علوم پزشکی شیراز، دادستانی و حوزه انتظامی در حال بررسی حادثه فوت مشکوک دانشجوی پزشکی در صبحگاه چهارم مهرماه در خوابگاه دانشجویی شهید آیت الله دستغیب (ره) شیراز هستند.

به گزارش موج چهارم، صبحگاه جمعه، چهارم مهرماه، پس از کشف جسد دانشجوی پسر حدود ۲۳ ساله در راند بررسی حفاظت فیزیکی دانشگاه، پزشکی قانونی بر اساس بررسی های اولیه زمان مرگ وی را حدود ساعت ۴ صبح اعلام کرد.

 

بررسی های اولیه بیانگر این بود که دانشجو “و.ب” دانشجوی سال چهارم رشته پزشکی دانشگاه علوم پزشکی شیراز ساعت ۴ صبح از خوابگاه شهید دستغیب شیراز سقوط و فوت کرد.

 

علی القاصی مهر، رئیس کل دادگستری استان فارس نیز با بیان اینکه خبر سقوط دانشجوی دانشگاه علوم پزشکی شیراز از طبقه ۵ خوابگاه شهید دستغیب پردیس ارم دانشگاه شیراز صحت دارد، گفت: فعلاً گزارشی مبنی بر خودکشی یا قتل داده نشده است و بازرس پرونده در حال بررسی جزئیات این سقوط است.

 

روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی شیراز نیز در خبری بر روی خروجی سایت خود نوشت: دادستانی و حوزه انتظامی و مسئولان دانشگاه در حال بررسی موضوع هستند و تا کنون شواهد دال بر سقوط این دانشجوی پزشکی است که منجر به فوت شده است.

 

گفتنی است با توجه به دستور رییس دانشگاه مبنی بر رسیدگی سریع به موضوع و همراهی دادستانی و حوزه انتظامی و سایر دستگاه های مربوطه این موضوع با جدیت در حال پیگیری می باشد.

 


دیدگاه شما


آخرین خبرها
طراحان دیدنا