ساعت: ۰۸:۳۶:۱۰
|
امروز: یکشنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۶
اخبار مهم :
|
سرویس خبر: آخرین اخبار, خوزستان, سیاسی, مهم ترین خبر ها, ویژه ها
کد خبر: 17754
تاریخ مخابره: چهارشنبه ۲۹ مرداد ۹۳
زمان مخابره: ۱۰:۲۹
اشتراک گذاری داغ کن - کلوب دات کام اشتراک گذاری در فیس بوک
امتیاز دهی
امکانات
در جلسه استیضاح وزیر علوم صورت گرفت:
پخش کلیپ حضور سرپرست فعلی دانشگاه شهید چمران اهواز در جمع فتنه گران سال۸۸

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس در جریان تشریح دلایل خود در موافقت با استیضاح رضا فرجی دانا، وزیر علوم دولت یازدهم اقدام به پخش فیلمی در مورد حوادث پس از انتخابات ۸۸ در صحن علنی مجلس کرد که در آن سرپرست دانشگاه شهید چمران نیز حضور دارد.

به گزارش موج چهارم، سید حسین نقوی حسینی، سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس در جریان تشریح دلایل خود در موافقت با استیضاح رضا فرجی دانا وزیر علوم دولت یازدهم اقدام به پخش فیلم و فایل های صوتی از اظهارات وزیر در جلسات وزارت خانه و همچنین سخنرانی‌های جعفر توفیقی و حضور رعایایی در حوادث بعد از انتخابات ۸۸ کرد.

 

در فایل صوتی که به پیشنهاد نقوی حسینی در صحن علنی پخش شد فایل صدای منتسب به وزیر علوم وجود داشت که نسبت به عملکرد وزارت اطلاعات و نتیجه برخی از استعلام های وزارت علوم انتقاد می کند.

 

در این فیلم صحنه هایی با زیرنویس “حضور دکتر رعایایی در سال ۸۸ در جمع فتنه گران” و “حضور دکتر توفیقی در جمع متحصنین در فتنه ۸۸ نمایش داده شد”

 

گفته می شود این کلیپ رعایایی، سرپرست فعلی دانشگاه شهید چمران اهواز را نشان می‌دهد که در تجمعی در سال ۸۸ حضور داشته و در حال قرائت بیانیه فتنه گران در سال ۸۸ بود.

 

به گزارش موج چهارم در بخشی از این فیلم دکتر توفیقی در سخنرانی در جمع دانشجویان می گوید هیچ حادثه ای به اندازه جریانات اخیر روحیه و شخصیت مردم را جریحه دار نکرد و جای تاسف است که رای را به اسم کسانی بگذارند که حریم ادب و ببیان های اخلاق را فرو ریختند.

 

جعفر توفیقی در این فایل صوتی می گوید جای تاسف است که رای شخص با شخصیتی مثل مهندس موسوی را به اسم کسانی بگیریم که لایق نیستند.

 


دیدگاه شما


آخرین خبرها
طراحان دیدنا