ساعت: ۱۵:۳۲:۱۸
|
امروز: یکشنبه ۲۷ اسفند ۱۳۹۶
|
سرویس خبر: آخرین اخبار, خوزستان, فرهنگی اجتماعی, مهم ترین خبر ها
کد خبر: 15827
تاریخ مخابره: شنبه ۱۱ مرداد ۹۳
زمان مخابره: ۹:۳۲
اشتراک گذاری داغ کن - کلوب دات کام اشتراک گذاری در فیس بوک
امتیاز دهی
امکانات
دلایل و جزئیات تکمیلی قتل عام اعضای خانواده توسط مرد اهوازی

حوالی ساعت ۱۰:۳۰ روز چهارشنبه، هشتم مردادماه شخصی با هویت معلوم در منطقه کوی صادقیه اهواز در اقدامی دلخراش سه نفر از اعضای خانواده خود را با استفاده از چاقو به قتل رساند و چهار نفر دیگر از بستگان خود را نیز به شدت مجروح کرد.

به گزارش موج چهارم، حوالی ساعت ۱۰:۳۰ روز چهارشنبه، هشتم مردادماه شخصی با هویت معلوم در منطقه کوی صادقیه اهواز در اقدامی دلخراش سه نفر از اعضای خانواده خود شامل  دو فرزند و پدر خود را با استفاده از چاقو به قتل رساند و چهار نفر دیگر از بستگان خود را نیز به شدت مجروح کرد.

متهم به قتل که از اهالی اهواز است سال‌ها قبل بدون رضایت خانواده خود با دختری جوان ازدواج کرد و از همان زمان اختلافاتی میان او و والدینش پیش آمد به گونه‌ای که توسط خانواده طرد شد.

در این مدت مرد جوان صاحب دو فرزند شد. او چند روز قبل از حادثه همراه فرزندان پنج‌ساله‌ و پنج‌ماهه و همسر خود به خانه پدرش رفت و در آنجا مشکلات قدیمی سر باز کرد. مرد جوان که مورد سرزنش قرار گرفته بود سرانجام صبح چهارشنبه هفته گذشته کنترل خود را از دست داد و دست به جنایت زد.

او در حالی این قتل‌ها را انجام داد که اعضای خانواده‌اش سعی داشتند اوضاع را آرام کنند و مانع بروز بحران شوند اما مرد خشمگین با چاقو به پدر، مادر، خواهر، شوهرخواهر، همسر و دو فرزندش حمله و همه آنها را زخمی کرد. پلیس دقایقی بعد از این اقدام جنون‌آمیز در جریان ماجرا قرار گرفت و ماموران خود را به محل حادثه رساند. آنها با صحنه‌ای هولناک مواجه شدند و فهمیدند پدر و دو فرزند متهم به قتل جان خود را از دست داده‌اند. سایر مجروحان به بیمارستان منتقل شدند و تلاش‌ها برای نجات جان آنها آغاز شد اما ایرنا به‌نقل از یک منبع آگاه خبر داد خواهر متهم نیز جانش را از دست داد.

کارآگاهان در ادامه به بازجویی از متهم پرداختند و او به ارتکاب قتل‌ها اعتراف و ماجرا را تشریح کرد. بنابراین گزارش در حال حاضر رسیدگی به این پرونده ادامه دارد و متهم بعد از تکمیل تحقیقات مقدماتی در دادگاه کیفری استان خوزستان پای میز محاکمه می‌رود.

در این ارتباط سرهنگ رحمان موسوی، معاون اجتماعی نیروی انتظامی خوزستان نیز با تایید این خبر اظهار کرد: پسر خانواده به دلیل ازدواج بدون رضایت خانواده، اقدام به قتل پدر و دو فرزند خود کرد. پسر خانواده به خاطر این ازدواج با والدین خود دچار اختلاف شدید و به نوعی از خانواده طرد شده بود.

موسوی گفت: در دو سه روز گذشته پسر خانواده به خانه پدری خود می‌رود و مورد سرزنش خانواده قرار می‌گیرد و در ‌‌نهایت صبح روز حادثه نامبرده از لحاظ روحی و روانی دچار اختلال می‌شود و با چاقو به خانواده خود حمله می‌کند. در این اقدام پدر و دو فرزند خود را به قتل می‌رساند و خواهر، داماد خانواده، مادر و همسر خود را زخمی می‌کند.

گفتنی است که اعضای مجروح خانواده به بیمارستان منتقل شدند و قاتل دستگیر شده و در اختیار اداره آگاهی قرار دارد.

 

 

9374_647

 


دیدگاه شما


آخرین خبرها
طراحان دیدنا