ساعت: ۲۰:۱۲:۳۰
|
امروز: چهارشنبه ۲۹ شهریور ۱۳۹۶
|
فیلم
صوت

آهنگران و مطیعی و شهدای مدافع حرم /
آخرین خبرها
خوزستان
بایگانی: فرهنگی اجتماعی
خزایی
گروه دانشگاه "موج چهارم":

دانشجوی علوم تربیتی دانشگاه شهید چمران اهواز و کارگردان فیلم کوتاه «بی‌سپر» گفت: این فیلم ماجرای یک فعال دانشجویی است که اعتقادی به کمک‌های مستشاری رزمندگان ایرانی به رزمندگان سوری و عراقی ندارد.


2017-09-18 17_35_40-piZap - free online photo editor - fun photo effects editor - Chromium
گروه دانشگاه "موج چهارم":

اگر رهبر انقلاب به این شکل در عرصه ادبیات و هنر انقدر مشتاق نبودند و اهمیت نمی دادند شاید ما الان اینجا ننشسته بودیم و نشستی بگذاریم و بخواهیم به مناسبت روز ادب و زبان فارسی گفتگو کنیم.


2017-09-18 11_31_19-دانشگاه آزاد بهبهام - Windows Photo Viewer
گروه اجتماعی "موج چهارم":

محرم امسال بهبهان میزبان ۲ پیکر شهید گمنام می باشد.


3
گروه اجتماعی "موج چهارم"

این مسجد با تقاضای عده ای از مسلمانان سنی مذهب شبه قاره هند که عمدتا مهاجرانی از اهالی رنگون پایتخت میانمار بوده و در پالایشگاه نفت آبادان مشغول به کار بوده اند احداث شده و به همین دلیل نام مسجد رنگونی ها گذاشتند.


میانمار
گروه اجتماعی "موج چهارم":

جا دارد با همان ندای استاد شهید مطهری فریاد بزنیم مسلمانان جهان متحد شوید، مسلمانان جهان دست از اختلاف سلایق مقطعی بردارید اصل اسلام در خطر است اکنون نگاه پیامبر اسلام به اصحاب آخر زمانی خود است.


امام هادی
گروه فرهنگی اجتماعی "موج چهارم":

در هیچ زمانی ارتباط شیعه و گسترش تشکیلاتی شیعه در سرتاسر دنیای اسلام، مثل زمان حضرت جواد و حضرت هادی و حضرت عسکری نبوده است.


همایش تکنیک
گروه فرهنگی اجتماعی "موج چهارم":

مدیر مرکز فرهنگی رسانه ای عروج خبر از همایش “تکنیکهای درآمدزایی در فضای مجازی” در ۱۵ شهریور داد.


سه گوش
گروه فرهنگی اجتماعی "موج چهارم"

ساختمان سابق دانشکده ادبیات اهواز که به نام دانشکده سه گوش معروف و از جاذبه‌های دیدنی و گردشگری این شهر به شمار می‌رود، قرار است پس از مرمت تبدیل به بانک اطلاعاتی و پژوهشی خوزستان شود.


همسر حججی
گروه فرهنگی اجتماعی "موج چهارم"

یادت هست چقدر این شعر را دوست داشتی. منم باید برم… آره، برم سرم بره…. آن قدر گفتی و خواندی و گریه کردی و به سینه زدی که آخر هم رفتی. هم خودت و هم سرت.


تفاهم نامه
گروه دانشگاه "موج چهارم"

معاون فرهنگی سازمان بسیج دانشجویی گفت:حوزه‌ی هنری سازمان تبلیغات اسلامی و سازمان بسیج دانشجویی کشور در راستای اعتلای هنر انقلاب و پرورش هنرمندان جوان انقلابی تفاهم نامه‌ی همکاری امضا کردند.


عرفه
گروه فرهنگی اجتماعی "موج چهارم"

عرفه، دلکده ‏اى است وسیع که روشنی اش را هزاران قلم هم نمی ‏توانند بنگارند. هر کسى در این روز می آید و کلمات پر از اشک خود را از لابه‏ لاى نیایش چند صفحه‏اى عشق بیرون مىی کشد. زیباترین جشن رهایى زیر این چرخ کبود، ساعات خوش اشک‏ریزى است. شاید بتوان گفت لحظه تولد فلسفه اشک، عصر عرفه است. نام بهارى عرفه نسیمى است که غبار رنج‏ ها را از دل می ‏زداید.


عرفه
گروه فرهنگی اجتماعی "موج چهارم"

در این روز حجاج بیت ا… الحرام با وقوف در صحرای عرفات با خدای خویش به مناجات می پردازند و دعای عرفه امام حسین(ع) را قرائت می کنند. مسلمانان با ریختن اشک عشق، از معبود خود طلب عفو کرده و برای گناهان گذشته خود از ذات اقدس الهی طلب مغفرت کردند.


عرفه
گروه فرهنگی اجتماعی "موج چهارم"

مرحوم شیخ عباس قمی درباره شب عرفه می گوید: «از لیالی متبرّکه و شب مناجات با قاضی الحاجات است و توبه در آن مقبول و دعا در آن شب مستجاب است. و کسی که آن شب را به عبادت بسر آورد، اجر و پاداش هفتاد سال عبادت را دارد.»


13950225000542_PhotoA
گروه فرهنگی اجتماعی "موج چهارم"

روز عرفه، روز دعا و استغفار و توجه است. دعای سراسر عشق و شور و سوز در روز عرفه، که سیدالشهداء امام حسین (علیه‌السّلام) در مراسم عرفات انشاء فرموده است، نشان‌دهنده‌ی آن روحیه‌ی شیدائی و عشق و شوری است که پیروان اهل‌بیت در یک چنین ایامی باید داشته باشند. این ایام را قدر بدانید.


عرفه

متن، ترجمه، نرم افزار و فایل صوتی دعای عرفه را در این گزارش بخوانید و دریافت کنید.


گروه "دانشگاه"

رئیس مرکز قرآن وعترت وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی با تاکید بر اهمیت حضور فعالان قرآنی در کانون های قرآن و عترت در دانشگاه های علوم پزشکی کشور، گفت: هدف اصلی از حضور فعالان قرآنی در چنین همایش‌هایی آمادگی جهت جذب بالای دانشجویان در فضای دانشگاهی است و بدون حضور شما فعالیت‌های قرآنی در دانشگاه‌ها ناقص خواهد بود.


امام باقر
گروه "فرهنگی اجتماعی"

در این دوره حکومت اموی رو به زوال بود و فتنه عباسیان دامنگیر آنان شده بود، از این رو بهترین فرصت برای نشر افکار زنده و تربیت شاگردان و آزادگان و ترسیم خط درست حکومت، پیش آمده بود و در حقیقت مبارزه سیاسی به شکل پایه ریزی و تدوین اصول مکتب پیش آمد .


امام باقر
گروه "فرهنگی اجتماعی"

رسول اکرم اسلام ( ص ) در پرتو چشم واقع بین و با روشن بینی وحی الهی وظایفی را که فرزندان و اهل بیت گرامی اش در آینده انجام خواهند داد و نقشی را که در شناخت و شناساندن معارف حقه به عهده خواهند داشت، ضمن احادیثی که از آن حضرت روایت شده، تعیین فرموده است. چنان که در این حدیث معروف “جابر بن انصاری” آمده است.


نشت کلر
گروه اجتماعی "موج چهارم"

مسمومیت ۵ نفر در تهران بر اثر گاز کلر!! خوب فکر می کنم … اگر تیتر خبر این بود : مسمومیت ۵ نفر، آن هم در تهران … اما نه … در تهران خبری نیست … اما تیتر خبر این نیست، یعنی عمق فاجعه اینقدر نیست که اصلا تیتر داشته باشد. نه …


Karbala-Alamto.Com-003
گروه دانشگاه " موج چهارم " :

معاون اجرایی ستاد عمره و عتبات دانشگاهیان گفت: تاکنون ۲ هزار و ۵۰۰ نفر از دانشگاهیان در هفدهمین دوره عتبات دانشجویی به این سفر اعزام شدند.


صفحه 1 از 11212345...10203040...انتها »
  • http://www.snn.ir/
  • rahyabnews