ساعت: ۲۲:۲۱:۳۹
|
امروز: دوشنبه ۲ مرداد ۱۳۹۶
|
فیلم
صوت

تیزر یادواره شهدای گمنام و 75 شهید دانشگاه شهید چمران اهواز

آهنگران و مطیعی و شهدای مدافع حرم /
آخرین خبرها
خوزستان
بایگانی: فرهنگی اجتماعی
IMG_6748
گروه دانشجو " موج چهارم " :

بهمن شهریاری مسئول بسیج دانشجویی استان خوزستان اظهارداشت:در راستای تربیت نیروی تراز انقلاب اسلامی بسیج دانشجویی خوزستان همانند سنوات گذشته اقدام نموده است به برگزاری دوره مبانی اندیشه اسلامی


Karbala-Alamto.Com-003
گروه دانشگاه " موج چهارم " :

نتایج قرعه‌کشی عتبات دانشگاهیان اعلام شد؛ در این دوره ۹۶ هزار و ۱۴۷ نفر ثبت‌نام کردند که از این تعداد ۱۴ هزار نفر به عتبات اعزام خواهند شد.


مهدی طرفی
گروه اجتماعی " موج چهارم " :

اهواز را در قدیم شهری سر سبز با درختان انبود و متراکم نقل کرده بودند که رودخانه ای پر آب در کنارش به رونق تجارت در آن کمک می کرد اما الآن نه از آن درختان خبری است و نه رودخانه ای پر آب!


a9eceb952b949acc1f4a2059eaf94564
گروه فرهنگی " موج چهارم " :

بر کسی پوشیده نیست که بافرمان آتش به اختیار رهبری، حجت بر همه نیروهای انقلابی و پیرو دغدغه‌های رهبرانقلاب، تمام شده است و می بایست همه مردم وارد کار فرهنگی خودجوش و بسیجی وار شوند و با استفاده از ابزار و فضای مجازی همچون اینترنت و تلفن همراه، آثاری را تولید و منتشر کنند و به روشنگری حقایق بپردازند.


دانشگاه کویا
گروه دانشجو " موج چهارم " :

شاهین بهداروند؛ مسئول تربیت و آموزش بسیج دانشجویی دانشگاه شهید چمران اهوازاظهارکرد:از همه عزیزانی که جهت شرکت در دوره الصافات با ارسال مشخصات به سامانه پیامکی و یا حضور در دفاتر بسیج دانشجویی، نام نویسی اولیه انجام دادند سپاسگزاریم.


n00000990-b
گروه اجتماعی " موج چهارم " :

چند سالیست با پدیده ای رو به رو هستیم که جریان خروشان و آرمانخواه مردم به سمت و سویی می رود و قافله سرکش مسئولین قوای سه گانه به سمتی دیگر!


images
گروه فرهنگی " موج چهارم " :

معاون اجرایی و اعزام ستادعتبات دانشگاهیان اظهارداشت: اعزام دوره هفدهم عتبات دانشگاهیان پس از پایان امتحانات دانشجویان در تابستان انجام خواهد شد.


33-320x205
گروه دانشگاه " موج چهارم " :

در حالی که برگزاری امتحانات پایان ترم در دانشگاه ها نزدیک است. دانشجویان دانشگاه پیام نور خرمشهر نیز مانند سایر دانشجویان خود را برای این ایام آماده می کنند،هنوز برخی کمبود امکانات آموزشی از سویی و تقارن ماه مبارک رمضان با زمان برگزاری امتحانات از سویی دیگر می طلبد مسئولین دانشگاه‌ها اهتمام ویژه ای برای ارائه خدمات به دانشجویان داشته باشند.


89609_125
گروه فرهنگی " موج چهارم " :

رهبر معظم انقلاب روایتی را از لحظه ای که خبر آزادسازی خرمشهر در سوم خرداد سال ۶۱ را شنیدند, بیان می‌کنند.


13920401164327821737594
گروه اجتماعی " موج چهارم " :

کاندیدای دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری یکی از صنایع اشتغال‌زا را مسکن عنوان کرد و اظهار داشت: مسکن مهر که درصد بسیاری از کار آن انجام شد را دولت تنها سالی ۶ درصد پیش برد، لذا ما تولید مسکن را در کشور فعال خواهیم کرد. چراکه زمین و مصالح آن موجود است و ما از این طریق مشکل مسکن برای زوج‌های جوان را نیز حل می‌کنیم.


photo_2017-04-17_22-20-55
گروه فرهنگی " موج چهارم " :

یادواره شهدای گمنام دانشگاه آزاد اسلامی واحد دزفول درارد یبهشت ماه باحضوردانشجویان،مسولین وعموم مردم برگزارمیشود.


photo_2017-04-07_23-17-12
به گزارش خبرنگار " موج چهارم " :

حاشیه نشینی و کپر نشینی در خوزستان قطب تولید نفت ایران بی داد و هر سال بر اثر فقر وبیکاری هزاران خانواده را در سکوت مطلق در رنج وعذاب شدید به عزا می نشاند.این حرف های شاید کلیشه باشد اما وقتی پای صحبت های جهادگران دانشجوی خوزستانی بنشینی قصه ی هر روز و شب شان رفع همین محرومیت هاست.


724_702
گروه دانشجو" موج چهارم" :

در جشن ازدواج دانشجویی سال ۹۶ دانشگاه علوم پزشکی اهواز، تا کنون حدود ۹۸ دانشجو ثبت نام کرده‌اند که قرار است این جشن در روز مبعث حضرت رسول اکرم (ص) در این دانشگاه برگزار شود.


photo_2017-03-25_09-23-06
گروه اجتماعی " موج چهارم " :

حسین عبدالعزیزی فعال حوزۀ رسانۀ خوزستان در یادداشت خوددرمورد تحقق شعار «اقتصاد مقاومتی: تولید- اشتغال» عنوان کرد: مردم باید از تولیدات داخلی استفاده کنند و با این عمل اشتغالزایی افزایش پیدا می کند و تولید کنندگان نیز می بایست کالاهایی تولید کنند که با مشابه خارجی آن رقابت کند.


27456_248
گروه اجتماعی " موج چهارم " :

عضو مجلس خبرگان رهبری گفت: مسئله انقلاب و حفظ انقلاب اقتضا می کند که یاران انقلاب اسلامی سر بعضی از مسائل در چارچوب کلام امام و رهبری توجه خاص و همگرایی لازم را ایجاد نمایند.


photo_2017-03-19_13-11-41
گروه اجتماعی " موج چهارم " :

غبار دل که یکی از نشانه هایش را میتوان پارک جزیره اهوازدر یادمان شهدای گمنام غواص دید.


photo_2017-03-19_12-18-53
گروه فرهنگی " موج چهارم " :

طبق فرموده مقام معظم رهبری در سال ۷۸ ،گروه های جهادی نمایندگان دولت در مناطق محروم هستند. حضور گروه های جهادی دانشجویی در مناطق محروم نشانه ی عزم آنها برای آشنایی با مشکلات طبقه محروم جامعه و سعی در حل این مشکلات همچنین ایجاد گفتمان سازی و جریان سازی جهادی در جامعه برای حل مشکلات قشر محروم استان و کشور است.


بیانیه1
گروه اجتماعی " موج چهارم " :

با توجه به محرومیت استان خوزستان و بی توجهی برخی از مسئولین استان که خود را تافته جدابافته از مردم میدانند،قرارگاه جهادی امام رضا(ع) با سازماندهی ۹۰۰۰نفر نیروی غیربومی از سراسر کشور در استان و حمایت و سازماندهی بیش از ۶۰۰۰نفر جهادگر بومی در استان به مبارزه با محرومیت و زدودن فقر از پیکره این استان محروم اما غنی از منابع و انسانهای خالص پرداخته است.


IMG18505963
گروه اجتماعی" موج چهارم " :

مراسم رونمایی ازکتاب سفرنامه نخل وآفتاب به مناسبت بیستمین سالگردسفرمقام معظم رهبری به خوزستان دردفتر بسیج دانشجویی خوزستان برگزارشد.


IMG18400021
گروه فرهنگی " موج چهارم " :

رئیس سازمان بسیج دانشجویی در حاشیه مراسم در گفتگو با خبرنگاران اظهار کرد: این گردهمایی اختتامیه گردهمایی انقلابیون جوان در سال ۹۵ است که در شلمچه برگزار شد تا هم تجدید میثاقی با شهدا داشته باشیم، یاد و نام آنها را زنده نگه داریم و دینمان را با آمدن به این منطقه ادا کنیم و هم اینکه از شهدای زنده بخواهیم و آن راهی که رفتند و چراغ راه ما شدند را به مددشان ما نیز طی کنیم.


صفحه 1 از 11412345...10203040...انتها »
  • rahyabnews
  • http://www.snn.ir/