ساعت: ۱۷:۲۷:۵۳
|
امروز: شنبه ۵ اسفند ۱۳۹۶
اخبار مهم :
|
فیلم
صوت

روایت برنامه عصرانه از ادامه وضعیت نامناسب دانشجویان دانشگاه صنعت نفت

آهنگران و مطیعی و شهدای مدافع حرم /
آخرین خبرها
خوزستان
بایگانی: گفتگو
از خواست دانشجو تا خواست وزیر!

وزارتخانه علوم متاسفانه تبدیل به “وزارتخانه احزاب” شده، گروه ها، جریانات سیاسی مختلف درصدد هستند چینش افراد خود در وزارتخانه کنند تا بتوانند سهم بیشتری پیدا کنند.


گروه دانشگاه "موج چهارم":

اگر رهبر انقلاب به این شکل در عرصه ادبیات و هنر انقدر مشتاق نبودند و اهمیت نمی دادند شاید ما الان اینجا ننشسته بودیم و نشستی بگذاریم و بخواهیم به مناسبت روز ادب و زبان فارسی گفتگو کنیم.


گروه دانشگاه "موج چهارم":

مهدی کرامتی فعال دانشجوی دانشگاه نفت اهواز در گفتگو با “موج چهارم” از عدم نتیجه پیگیری های دو سال گذشته فارغ التحصیلان دانشگاه نفت جهت استخدام در وزارت نفت خبر داد.


گروه دانشگاه "موج چهارم":

از آثار اردوهای جهادی این است که خودمان را در بین مردم می بینیم و شان و مقامی فراتر از مردم برای خودمان قائل نمی شویم. در زمان تصدی مسئولیت دیگر خود را تافته جدا بافته از دیگران نمی بینیم این دو مورد از جمله آثارهای ارزشمند اردوهای جهادی می باشد.


گروه اجتماعی " موج چهارم " :

بهمن شهریاری مسئول بسیج دانشجویی خوزستان پیرامون اردوهای جهادی گفت: با توجه به اینکه دشمنی‌هایی در مسیر انقلاب به آن عارض می‌شود گروه‌های جهادی زیادی در بسیج استان خوزستان تشکیل شده است.


گروه دانشجو " موج چهارم " :

مسول بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی پیرامون دوره آموزشی بشارت عنوان کرد: می‌توان آن را در یک جمله «کادرسازی در تراز انقلاب اسلامی» بیان کرد. در واقع هدف از دوره، تربیت دانشجویانی ا‌ست با بنیه خوبِ دینی_بصیرتی که بتوانند در مسائل مهم کشور تاثیر گذار باشند. به گونه‌ای که نسبت به اتفاقات پیرامون خود دغدغه داشته و به سادگی از تحولات پیش روی نگذرند. و با حضور و تلاش خود، رشد و پیشرفت جامعه اسلامی را تضمین کنند.


گروه دانشجو " موج چهارم " :

بهمن شهریاری مسئول بسیج دانشجویی استان خوزستان اظهارداشت:در راستای تربیت نیروی تراز انقلاب اسلامی بسیج دانشجویی خوزستان همانند سنوات گذشته اقدام نموده است به برگزاری دوره مبانی اندیشه اسلامی


گروه دانشجو " موج چهارم " :

شاهین بهداروند؛ مسئول تربیت و آموزش بسیج دانشجویی دانشگاه شهید چمران اهوازاظهارکرد:از همه عزیزانی که جهت شرکت در دوره الصافات با ارسال مشخصات به سامانه پیامکی و یا حضور در دفاتر بسیج دانشجویی، نام نویسی اولیه انجام دادند سپاسگزاریم.


گروه فرهنگی " موج چهارم " :

دبیرقرارگاه جهادی حیدرکرار دفتربسج دانشجویی اهوازاظهارکرد: اردو های جهادی را به دستور مقام معظم رهبری برای خدمت رسانی به محرومان و مستضعفان شروع کردیم و از جمله اهدافی که در این حرکت های جهادی بدنبال ان هستیم خدمت به محرومان و ایجاد فرهنگ جهت بهتر زندگی کردن برای انان است.


گروه اجتماعی " موج چهارم " :

خوزستان قهرمان که همیشه با رشادت و شهامت در برابر هرگونه مشکل ایستادگی کرده است این بار با پدیده گرد و خاک و بی آبی و بی برقی و قطع خطوط دست و پنجه نرم می کند_خوزستان شهری تاریخی و دروازه ورود به ایران شهری با کارون خروشان با نفت و گاز و پالایشگاه های فراوان؛متاسفانه در سوء مدیریت مسئولین و دولت تدبیر و امید در محرومیت خاصی به سر میبرد.


گروه دانشجو "موج چهارم" :

سید میلاد حسینی فعال دانشجو خوزستان با بیان اینکه نهم دی ماه روزی است که ملت شریف ایران زیر پرچم امام حسین (ع) از جمهوریت و اسلامیت نظام دفاع نمودند عنوان کرد: اشخاص و جریانات خاص سیاسی در صدد هستند تا این حماسه را از یادها محو کنند.


گروه دانشجو "موج چهارم" :

شهریاری فعال سابق دانشجو خوزستان در سخنانی فتنه را یکی از خطوط قرمز نظام دانست و عنوان کرد: مسئولان و مردم بدانند که زنده نگه داشتن ۹ دی یکی از وظایف خطیر آنان است و در دفاع از حریم ولایت فقیه در برابر یاوه گویان داخلی و خارجی از هیچ تلاشی کوتاهی نکنند.


گروه فرهنگی "موج چهارم" :

حجت الاسلام و المسلمین رایگان کارشناس حوزۀ دین و فرهنگ با طرح این سوال که علت این همه تاکید بر اختلاط چیست؟ عنوان کرد: به فرض اینکه در عدم اجرای تفکیک جنسیتی پا فشاری صورت گرفته است، مگر در اختلاط جنسیتی که تاکنون در دانشگاه ها حاکم بوده چه خیری دیده ایم؟


گروه دانشجو "موج چهارم" :

محمدامین سواری فعال دانشجو خوزستان عنوان کرد: مگر مسئولین ابتذال فرهنگی به وجود آمده در برخی از مراکز آموزش عالی استان را نمی بینند؟ این سکوت شما چه معنا و مفهومی دارد؟


گروه علمی "موج چهارم" :

مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه فرهنگیان حضرت رسول اکرم (ص) اهواز عنوان کرد: با حضور ۱۵۰ نفر از دانشجویان دانشگاه فرهنگیان خوزستان، پنجمین دوره ی استانی طرح اندیشه ی مطهر خواهد شد.


گروه دانشگاه "موج چهارم" :

مسئول دفتر بسیج دانشجویی خرمشهر با اشاره به اجرای موسیقی زنده و ممانعت از برگزاری تریبون آزاد اندیشی در برخی از دانشگاه های این شهر عنوان کرد: هنوز زمستان فرا نرسیده که برخی مسئولین خود را به خواب زده اند، بدانید که این توهین در سابقه ی “انقلابیتان!” نوشته خواهد شد.


گروه سیاسی "موج چهارم" :

سعید جمشیدی فعال دانشجو خوزستان در سخنانی عنوان کرد: عده ای درصدد هستند ۱۶ آذر و روز دانشجو را به لگد پراکنی علیه ی آرمان ها و ارزش ها بدل کنند.


گروه دانشجو "موج چهارم" :

دبیرکل انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه شهید چمران اهواز با اشاره به تلاش برخی در جهت متشنج نمودن فضای دانشگاه عنوان کرد: دانشگاه و دانشجویان را قربانی اهداف چند بی خاصیت نکنید و پشت نقاب دلسوزانه ی دروغین و تزویرهای خود پنهان نشوید، بدانید که دانشجو آگاه است و فریبتان را نخواهد خورد.


گروه سیاسی "موج چهارم" :

فعال سابق دانشجوی خوزستان عنوان کرد: دانش آموزان و دانشجویان در روز ۱۳ آبان ماه سال ۵۸ با حضور و اتحادشان هم نام خود را در تاریخ ثبت کردند و هم سیلی محکمی به دهان استکبار ظالم و زیاده خواه زدند.


گروه دانشجو "موج چهارم" :

دانشجوی دانشگاه صنعتی خاتم الانبیاء بهبهان ضعف در تیم مدیریتی دانشگاه را علت بروز مشکلات دانست و عنوان کرد: عدم حضور منظم ریاست دانشگاه و سپردن امور به معاونین سبب شده است که نگاه سلیقه ای و حزبی عده ای بر خواسته ها و مطالبه ی به حق دانشجویان مقدم شمرده شود.


صفحه 1 از 1312345...10...انتها »