ساعت: ۲۲:۰۹:۵۱
|
امروز: دوشنبه ۲ مرداد ۱۳۹۶
|
فیلم
صوت

تیزر یادواره شهدای گمنام و 75 شهید دانشگاه شهید چمران اهواز

آهنگران و مطیعی و شهدای مدافع حرم /
آخرین خبرها
خوزستان
بایگانی: گفتگو
IMG_6748
گروه دانشجو " موج چهارم " :

بهمن شهریاری مسئول بسیج دانشجویی استان خوزستان اظهارداشت:در راستای تربیت نیروی تراز انقلاب اسلامی بسیج دانشجویی خوزستان همانند سنوات گذشته اقدام نموده است به برگزاری دوره مبانی اندیشه اسلامی


دانشگاه کویا
گروه دانشجو " موج چهارم " :

شاهین بهداروند؛ مسئول تربیت و آموزش بسیج دانشجویی دانشگاه شهید چمران اهوازاظهارکرد:از همه عزیزانی که جهت شرکت در دوره الصافات با ارسال مشخصات به سامانه پیامکی و یا حضور در دفاتر بسیج دانشجویی، نام نویسی اولیه انجام دادند سپاسگزاریم.


photo_2017-05-08_04-09-36
گروه دانشگاه " موج چهارم " :

شور انتخاباتی در دانشگاه های استان بالا گرفته هرچند برخورد های گازانبری و امنیتی برخی مدیران برنامه های تشکل های دانشجویی را با مشکلاتی مواجه ساخته، اما در دانشگاه علوم پزشکی اهواز بحث های انتخاباتی پیش از پیش بالا گرفته و تشکل های دانشجویی این دانشگاه با اجرای برنامه های متنوع سعی در شور انتخاباتی دانشجویان دارند.


photo_2017-04-07_23-17-12
به گزارش خبرنگار " موج چهارم " :

حاشیه نشینی و کپر نشینی در خوزستان قطب تولید نفت ایران بی داد و هر سال بر اثر فقر وبیکاری هزاران خانواده را در سکوت مطلق در رنج وعذاب شدید به عزا می نشاند.این حرف های شاید کلیشه باشد اما وقتی پای صحبت های جهادگران دانشجوی خوزستانی بنشینی قصه ی هر روز و شب شان رفع همین محرومیت هاست.


photo_2017-02-25_23-47-23
گروه فرهنگی " موج چهارم " :

دبیرقرارگاه جهادی حیدرکرار دفتربسج دانشجویی اهوازاظهارکرد: اردو های جهادی را به دستور مقام معظم رهبری برای خدمت رسانی به محرومان و مستضعفان شروع کردیم و از جمله اهدافی که در این حرکت های جهادی بدنبال ان هستیم خدمت به محرومان و ایجاد فرهنگ جهت بهتر زندگی کردن برای انان است.


shahriyari
گروه اجتماعی " موج چهارم " :

خوزستان قهرمان که همیشه با رشادت و شهامت در برابر هرگونه مشکل ایستادگی کرده است این بار با پدیده گرد و خاک و بی آبی و بی برقی و قطع خطوط دست و پنجه نرم می کند_خوزستان شهری تاریخی و دروازه ورود به ایران شهری با کارون خروشان با نفت و گاز و پالایشگاه های فراوان؛متاسفانه در سوء مدیریت مسئولین و دولت تدبیر و امید در محرومیت خاصی به سر میبرد.


%d8%ad%d9%85%d8%a7%d8%b3%d9%87-9-%d8%af%db%8c
گروه دانشجو "موج چهارم" :

سید میلاد حسینی فعال دانشجو خوزستان با بیان اینکه نهم دی ماه روزی است که ملت شریف ایران زیر پرچم امام حسین (ع) از جمهوریت و اسلامیت نظام دفاع نمودند عنوان کرد: اشخاص و جریانات خاص سیاسی در صدد هستند تا این حماسه را از یادها محو کنند.


shahriyari
گروه دانشجو "موج چهارم" :

شهریاری فعال سابق دانشجو خوزستان در سخنانی فتنه را یکی از خطوط قرمز نظام دانست و عنوان کرد: مسئولان و مردم بدانند که زنده نگه داشتن ۹ دی یکی از وظایف خطیر آنان است و در دفاع از حریم ولایت فقیه در برابر یاوه گویان داخلی و خارجی از هیچ تلاشی کوتاهی نکنند.


photo_2016-12-20_14-41-20
گروه فرهنگی "موج چهارم" :

حجت الاسلام و المسلمین رایگان کارشناس حوزۀ دین و فرهنگ با طرح این سوال که علت این همه تاکید بر اختلاط چیست؟ عنوان کرد: به فرض اینکه در عدم اجرای تفکیک جنسیتی پا فشاری صورت گرفته است، مگر در اختلاط جنسیتی که تاکنون در دانشگاه ها حاکم بوده چه خیری دیده ایم؟


%d8%b3%d9%88%d8%a7%d8%b1%db%8c-320x205
گروه دانشجو "موج چهارم" :

محمدامین سواری فعال دانشجو خوزستان عنوان کرد: مگر مسئولین ابتذال فرهنگی به وجود آمده در برخی از مراکز آموزش عالی استان را نمی بینند؟ این سکوت شما چه معنا و مفهومی دارد؟


news78981
گروه علمی "موج چهارم" :

مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه فرهنگیان حضرت رسول اکرم (ص) اهواز عنوان کرد: با حضور ۱۵۰ نفر از دانشجویان دانشگاه فرهنگیان خوزستان، پنجمین دوره ی استانی طرح اندیشه ی مطهر خواهد شد.


0629002840-news
گروه دانشگاه "موج چهارم" :

مسئول دفتر بسیج دانشجویی خرمشهر با اشاره به اجرای موسیقی زنده و ممانعت از برگزاری تریبون آزاد اندیشی در برخی از دانشگاه های این شهر عنوان کرد: هنوز زمستان فرا نرسیده که برخی مسئولین خود را به خواب زده اند، بدانید که این توهین در سابقه ی “انقلابیتان!” نوشته خواهد شد.


%d8%b3%d8%b9%db%8c%d8%af-%d8%ac%d9%85%d8%b4%db%8c%d8%af%db%8c2-300x205
گروه سیاسی "موج چهارم" :

سعید جمشیدی فعال دانشجو خوزستان در سخنانی عنوان کرد: عده ای درصدد هستند ۱۶ آذر و روز دانشجو را به لگد پراکنی علیه ی آرمان ها و ارزش ها بدل کنند.


img09400494
گروه دانشجو "موج چهارم" :

دبیرکل انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه شهید چمران اهواز با اشاره به تلاش برخی در جهت متشنج نمودن فضای دانشگاه عنوان کرد: دانشگاه و دانشجویان را قربانی اهداف چند بی خاصیت نکنید و پشت نقاب دلسوزانه ی دروغین و تزویرهای خود پنهان نشوید، بدانید که دانشجو آگاه است و فریبتان را نخواهد خورد.


shahriyari
گروه سیاسی "موج چهارم" :

فعال سابق دانشجوی خوزستان عنوان کرد: دانش آموزان و دانشجویان در روز ۱۳ آبان ماه سال ۵۸ با حضور و اتحادشان هم نام خود را در تاریخ ثبت کردند و هم سیلی محکمی به دهان استکبار ظالم و زیاده خواه زدند.


arm-uni
گروه دانشجو "موج چهارم" :

دانشجوی دانشگاه صنعتی خاتم الانبیاء بهبهان ضعف در تیم مدیریتی دانشگاه را علت بروز مشکلات دانست و عنوان کرد: عدم حضور منظم ریاست دانشگاه و سپردن امور به معاونین سبب شده است که نگاه سلیقه ای و حزبی عده ای بر خواسته ها و مطالبه ی به حق دانشجویان مقدم شمرده شود.


about_2_put
گروه دانشجو "موج چهارم" :

دانشجوی دانشکده ی صنعت نفت اهواز عنوان کرد: این توهین به قشر دانشجو است که مسئولین حتی به خود اجازه نمی دهند حرف دانشجو را بشنوند.


1392080111072399820174
گروه دانشجو "موج چهارم" :

دبیر انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی واحد ایذه عنوان کرد: ما در جامعه نیاز به بنر سخنان رهبری نداریم بلکه محتاج عمل کننده به سخنان امام خامنه ای هستیم.


425326180_64307_6713353904112180225
گروه اجتماعی "موج چهارم" :

حسین عبدالعزیزی کارشناس تغذیه و مواد غذایی عنوان کرد: علائم و نشانه های برخی مسمومیت های غذایی با تاخیر ظاهر می شود و ممکن است ۱۲ تا ۲۴ ساعت پس از مصرف غذای آلوده در فرد مسموم بروز کند.


asli333
گروه دانشجو "موج چهارم" :

مسئول پایگاه شهید رادمنش بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی دزفول عنوان کرد: درسی که مکتب عاشورا به ما می دهد این است که باید یاد حقیقت و خاطره ی شهادت را در مقابل طوفان تبلیغات سهمگین دشمن زنده نگه داریم.


صفحه 1 از 1312345...10...انتها »
  • rahyabnews
  • http://www.snn.ir/