ساعت: ۲۲:۱۱:۵۷
|
امروز: دوشنبه ۲ مرداد ۱۳۹۶
|
فیلم
صوت

تیزر یادواره شهدای گمنام و 75 شهید دانشگاه شهید چمران اهواز

آهنگران و مطیعی و شهدای مدافع حرم /
آخرین خبرها
خوزستان
بایگانی: یادداشت
photo_2016-10-29_14-34-48
گروه اقتصاد " موج چهارم " :

چند سال است که می گوید اقتصاد مسئله اول کشور است. چند سال است که سال ها را به نام و مفهوم اقتصاد نام گذاری می کند.امادرعمل چیزی دیگر میبینی..


a9eceb952b949acc1f4a2059eaf94564
گروه فرهنگی " موج چهارم " :

بر کسی پوشیده نیست که بافرمان آتش به اختیار رهبری، حجت بر همه نیروهای انقلابی و پیرو دغدغه‌های رهبرانقلاب، تمام شده است و می بایست همه مردم وارد کار فرهنگی خودجوش و بسیجی وار شوند و با استفاده از ابزار و فضای مجازی همچون اینترنت و تلفن همراه، آثاری را تولید و منتشر کنند و به روشنگری حقایق بپردازند.


یادداشت-دفاع-مقدس
گروه سیاسی " موج چهارم " :

فعال دانشجویی دریادداشت خوداظهارکرد:حضرت امام خامنه ای:” درروزعیدفطرفرمودند:«آتش‌به‌اختیار» به معنی خودجوش و کار فرهنگی تمیز است؛ آنچه ما گفتیم معنایش این است که در تمام کشور، جوانها و صاحبان اندیشه و فکر، صاحبان همّت، خودشان با ابتکار خودشان کارهای فرهنگی را- پیش ببرند.


n00000990-b
گروه اجتماعی " موج چهارم " :

چند سالیست با پدیده ای رو به رو هستیم که جریان خروشان و آرمانخواه مردم به سمت و سویی می رود و قافله سرکش مسئولین قوای سه گانه به سمتی دیگر!


n00000990-b
گروه دانشجو " موج چهارم " :

حماسه ی حضور مردم ایران در ۲۹ اردیبهشت برگ زرینی شد در کارنامه ی نظام جمهوری اسلامی. مشارکت بالای مردم در انتخابات خود نشان دهنده ی اعتماد مردم به نظام و توجه به تعیین سرنوشت خویش است .


یادداشت
گروه دانشجو " موج چهارم " :

فعال دانشجویی دانشگاه شهیدچمران پیرامون عملکرد دولت تدبیروامیددریادداشت خوداظهارکرد:در ایام پیشِ رو و نزدیکی بیشتر به انتخابات ریاست جمهوری ، بازخورد نظر مردم در بین دولت مردان ، نگرانی بیشتر جریان نزدیک به دولت را به همراه داشته است چراکه عملکرد دولت برای هیچ کدام از دولت مردان و افراد نزدیک به این جناح قابل دفاع نمی باشد.


IMG12494320
گروه دانشگاه " موج چهارم " :

علی آغابابایی فعال دانشجوی دانشگاه شهیدچمران دریادداشت خوداظهارکرد: یقیناً نقش پررنگ رسانه ها را در تبلیغات نامزدها نمی شود انکار کرد،اما نکته مهم اینست که نامزدهای انتخاباتی از رسانه به نحو احسن و برای ارائه سوابق و برنامه های خود و نقد منصفانه استفاده کنند نه اینکه آن را مایه ی تخریب و تهمت و غیبت رقیبان و یا حتی ادوار گذشته ریاست جمهوری کند.


یادداشت-1
گروه سیاسی " موج چهارم " :

این روزها گویی حال دولت خوب نیست. انگار که دارد نفس های آخرش را می کشد. رییس دولت تمام تلاشش را برای ابقا شروع کرده و مدام در سفرهای استانی به سر می برد. سفرهایی که شاید اگر در طول ۴سال انجام می داد، وضعیت بهتری برای دولتش رقم می زد.


photo_2017-03-25_09-23-06
گروه اجتماعی " موج چهارم " :

حسین عبدالعزیزی فعال حوزۀ رسانۀ خوزستان در یادداشت خوددرمورد تحقق شعار «اقتصاد مقاومتی: تولید- اشتغال» عنوان کرد: مردم باید از تولیدات داخلی استفاده کنند و با این عمل اشتغالزایی افزایش پیدا می کند و تولید کنندگان نیز می بایست کالاهایی تولید کنند که با مشابه خارجی آن رقابت کند.


یادداشت-دفاع-مقدس
گروه اجتماعی "موج چهارم " :

فعال دانشجویی دانشگاه شهید چمران اهوازبا اشاره به کم کاری دولت یازدهم در قبال خوزستان اضهارداشت: مسئول مشکلات امروز خوزستان و همچنین کشور کم کاری و بی اهمیتی چند ساله دولتمردان است که ظرف بیش از سه سال و نیم گذشته فقط منتظر معجزه برجام بودند.


%db%8c%d8%a7%d8%af%d8%af%d8%a7%d8%b4%d8%aa-%d8%af%d9%81%d8%a7%d8%b9-%d9%85%d9%82%d8%af%d8%b3
گروه اجتماعی " موج چهارم " :

اتفاقات چند هفته اخیر در استان به من ثابت کرد که برای استانم خوزستان، نه دغدغه عمران و آبادانی وجود ندارد و نه معیشت مردم بلکه سهم مردمم از تدابیر بعضی مسؤلین چیزی جز وعده های توخالی نیست.


r_13_160712030242
گروه دانشجو "موج چهارم " :

فعال دانشجویی رشته حقوق دریادداشت خوداظهار کرد:ریزگردها قصه ای که چند سالیست مهمان ناخوانده ای شده برای مرزنشینان همیشه مظلوم، نمیدانیم چرا زمانی که خوزستان در حال ادای دین خود به اسلام بود،در آن تاریخ حماسی دهه سرخ شصت خبری از این مهمان ناخوانده نبود!


یادداشت
گروه دانشجو" موج چهارم " :

فعال دانشجویی دریادداشت خودعنوان کرد: تنها چند ساعت پس از حادثه وقتی همه دستگاه ها به فکر نجات جان مفقودین بودند، جناب آقای رییس جمهور در پیامی عجیب وزیر کشور را مسئول پیگیری علل ماجرا و مقصرین کردند، حال آنکه انتظار میرفت ایشان وزیرکشور را در اون برهه حساس مسئول تامین امکانات آواربرداری و کمک به نیروهای امدادی نمایند.


%db%8c%d8%a7%d8%af%d8%af%d8%a7%d8%b4%d8%aa-%d8%af%d9%81%d8%a7%d8%b9-%d9%85%d9%82%d8%af%d8%b3
گروه علمی " موج چهارم " :

یک عضو هیأت‌علمی گروه عمران دانشگاه شهید چمران اهواز با تحلیل و بررسی مکانیزم فروریختن ساختمان پلاسکو و علت چنین رفتاری در سازه‌های فولادی، نسبت به وقوع این سرنوشت شوم در تک‌تک برج‌های اسکلت فلزی غیرمقاوم در برابر آتش هشدار داد و بر لزوم پژوهش، توسعه و تربیت نیروی متخصص در این زمینه در کشور تأکید کرد.


999995431
گروه دانشجو" موج چهارم " ،

محمدجوادچراغی پور فعال دانشجویی خوزستان باتوجه به صحبت های اخیرحسن روحانی دریادداشت خود عنوان کرد: آقای رییس جمهورآیا وقت آن نرسیده است که بحث ها را به حاشیه نبرید و سراغی هم از اصل مطلب بگیرید؟


photo_2017-01-09_10-27-54
گروه اجتماعی "موج چهارم" :

حسین عبدالعزیزی فعال حوزۀ رسانۀ خوزستان در یادداشت خود عنوان کرد: دشمن از طریق تولید، ترویج شبهات و تولید محتوای ضد عفت و حیا، به‌ دنبال انحراف جوانان مؤمن و سالم از اصل دین و دریدن پرده‌ های حیا است و امروز این کار در بستر فضای مجازی انجام می شود.


82340004-71235400
گروه علمی "موج چهارم" :

محمدحسین محترم در یادداشت خود عنوان کرد: مهم ‌ترین ویژگی سند آموزشی۲۰۳۰ دیکته شده از سوی یونسکو، در راستای اهداف نظام سرمایه ‌داری جهانی است که مهم ‌ترین دستاورد آن، نفوذ جریان ‌ها و منابع روشنفکری و سکولار در فضای آموزشی و تربیتی کشور بر مبنای آموزه‌ های غربی است.


386309
گروه دانشجو "موج چهارم" :

علی سلطانی دبیرکل انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه خاتم الانبیاء بهبهان در یادداشت خود عنوان کرد: یکی از پدیده‌ های قابل توجه و فرصت‌ های مهم انقلاب بعد از انتخابات ریاست جمهوری دهم، شکست استراتژی جنگ نرم فتنه گران و اربابانشان علیه انقلاب اسلامی در سال ۸۸ بود.


%d8%a8%d8%b1%d8%ac%d8%a7%d9%85
گروه دانشجو "موج چهارم" :

مهدی پیام فعال دانشجو خوزستان در یادداشت خود عنوان کرد: چهرۀ آمریکا بزک شد و همه سعی داشتند بگویند این رفتار دولت قبل بود که باعث ناراحتی آمریکا و بوجود آمدن تحریم ها شد لذا، تلاش کردند با تحریف اندیشه ی امام سعی در حذف شعار “مرگ برآمریکا” بکنند.


428938_941
گروه دانشجو "موج چهارم" :

احسان نورالدین موسی فعال دانشجو خوزستان در یادداشت خود عنوان کرد: در فیلم ابوالقاسم طالبی درست اشاره شد که با دشمن خارجی می توان جنگید اما منور الفکران وطنی را چه باید کرد؟


صفحه 1 از 2012345...1020...انتها »
  • http://www.snn.ir/
  • rahyabnews