ساعت: ۱۹:۵۴:۵۰
|
امروز: چهارشنبه ۲۹ شهریور ۱۳۹۶
|
فیلم
صوت

آهنگران و مطیعی و شهدای مدافع حرم /
آخرین خبرها
خوزستان
بایگانی: خوزستان
دانشگاه شهید چمران اهواز
گروه دانشگاه "موج چهارم":

اداره کل امور آموزشی دانشگاه شهید چمران جزییات کامل ثبت نام دانشجویان نو ورود به این دانشگاه را اعلام کرد.


خزایی
گروه دانشگاه "موج چهارم":

دانشجوی علوم تربیتی دانشگاه شهید چمران اهواز و کارگردان فیلم کوتاه «بی‌سپر» گفت: این فیلم ماجرای یک فعال دانشجویی است که اعتقادی به کمک‌های مستشاری رزمندگان ایرانی به رزمندگان سوری و عراقی ندارد.


2017-09-18 11_31_19-دانشگاه آزاد بهبهام - Windows Photo Viewer
گروه اجتماعی "موج چهارم":

محرم امسال بهبهان میزبان ۲ پیکر شهید گمنام می باشد.


سیدعلیرضا-علوی
گروه دانشگاه موج چهارم:

در حکمی از سوی رییس جهاد دانشگاهی، سید علیرضا علوی به عنوان رییس جهاد دانشگاهی استان خوزستان منصوب شد.


دانشگاه نفت
گروه دانشگاه "موج چهارم":

مهدی کرامتی فعال دانشجوی دانشگاه نفت اهواز در گفتگو با “موج چهارم” از عدم نتیجه پیگیری های دو سال گذشته فارغ التحصیلان دانشگاه نفت جهت استخدام در وزارت نفت خبر داد.


7
گروه دانشگاه "موج چهارم":

از آثار اردوهای جهادی این است که خودمان را در بین مردم می بینیم و شان و مقامی فراتر از مردم برای خودمان قائل نمی شویم. در زمان تصدی مسئولیت دیگر خود را تافته جدا بافته از دیگران نمی بینیم این دو مورد از جمله آثارهای ارزشمند اردوهای جهادی می باشد.


سه گوش
گروه فرهنگی اجتماعی "موج چهارم"

ساختمان سابق دانشکده ادبیات اهواز که به نام دانشکده سه گوش معروف و از جاذبه‌های دیدنی و گردشگری این شهر به شمار می‌رود، قرار است پس از مرمت تبدیل به بانک اطلاعاتی و پژوهشی خوزستان شود.


کتانباف
گروه سیاسی "موج چهارم"

در جلسه امروز شورای پنجم اهواز منصور کتانباف شهردار اسبق کلانشهر اهواز به عنوان شهردار جدید انتخاب شد.


محسن شفیعی
گروه دانشگاه " موج چهارم"

رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌های استان خوزستان گفت: دولت دوازدهم باید برای خدمت به مردم کمر همت خود را ببندد و از مسائل حاشیه‌ای و سطحی اجتناب و پرهیز کند.


نشت کلر
گروه اجتماعی "موج چهارم"

مسمومیت ۵ نفر در تهران بر اثر گاز کلر!! خوب فکر می کنم … اگر تیتر خبر این بود : مسمومیت ۵ نفر، آن هم در تهران … اما نه … در تهران خبری نیست … اما تیتر خبر این نیست، یعنی عمق فاجعه اینقدر نیست که اصلا تیتر داشته باشد. نه …


وزارت علوم
گروه دانشگاه " موج چهارم " :

در اهمیت دانشگاه همین بس که امام (ره) فرمودند: اگر دانشگاه اصلاح شود جامعه اصلاح می شود.
امروز “کارخانه انسان ساز” بی وزیر است هر چند توسط سرپرستی آگاه به امورات و متن و روح دانشگاه هدایت می شود اما مشکلی که امروزه دیده می شود دغدغه است. که آمپر آن در جمع کثیری از مسئولین پائین آمده است.


photo_2017-08-20_12-01-28
گروه اجتماعی " موج چهارم " :

بهمن شهریاری مسئول بسیج دانشجویی خوزستان پیرامون اردوهای جهادی گفت: با توجه به اینکه دشمنی‌هایی در مسیر انقلاب به آن عارض می‌شود گروه‌های جهادی زیادی در بسیج استان خوزستان تشکیل شده است.


139503151550184977863184
گروه دانشگاه " موج چهارم " :

نماینده جامعه اسلامی دانشجویان دانشکده نفت درسخنرانی پیش ازخظبه های این هفته نمازجمعه اهوازاظهار کرد: طی سه سال گذشته دانشگاه صنعت نفت را تضعیف کرده اند و به نابودی کشیده اند. باید در استان خوزستان زیرساخت هایی ایجاد شود که شاغلان آینده صنعت نفت تربیت بشوند. زیرساختی فراهم شود مدیران و کارشناسان و کارگران ونخبه_گان_بومی بتواندتربیت بشود و اینها بتوانند در صنعت نفت نقش_آفرینی کنند.


82221112-70999885
گروه فرهنگی " موج چهارم " :

مدیر مسئول هفته نامه رنگین کمان اقوام به مناسبت روز خبرنگاردریادداشت عنوان کرد:نقش آگاهی رسانی در توسعه فرهنگی نقش بی بدیلی است که خبرنگاران پرچم داران این آگاهی بخشی هستند.


photo_2017-08-07_10-59-59
گروه دانشجو" موج چهارم " :

نهمین دوره ی تربیتی آموزشی الصافات با حضور۱۶۰ نفر از دانش پژوهان در دو شهر تهران و مشهد مقدس برگزار خواهد شد.


photo_2017-08-06_09-29-36
گروه دانشگاه " موج چهارم " :

طی جلسه ای با حضور سردار باقر زاده (مسئول کمیته جستجوی مفقودین)و مسولین دانشگاهی و شهرستانی تکلیف درخواستهایی متعدد دانشجویان مبنی بر تدفین شهدای گمنام در دانشگاه ها مشخص شد.


photo_2017-08-05_12-41-37
گروه فرهنگی " موج چهارم " :

ثبت نام از دانشجویان شرکت کننده در اردوهای جهادی دانشگاه آزاداسلامی اهواز آغاز شد.


6322449-65360_203
گروه دانشجو " موج چهارم " :

مسول بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی پیرامون دوره آموزشی بشارت عنوان کرد: می‌توان آن را در یک جمله «کادرسازی در تراز انقلاب اسلامی» بیان کرد. در واقع هدف از دوره، تربیت دانشجویانی ا‌ست با بنیه خوبِ دینی_بصیرتی که بتوانند در مسائل مهم کشور تاثیر گذار باشند. به گونه‌ای که نسبت به اتفاقات پیرامون خود دغدغه داشته و به سادگی از تحولات پیش روی نگذرند. و با حضور و تلاش خود، رشد و پیشرفت جامعه اسلامی را تضمین کنند.


بیانیه1
گروه دانشگاه " موج چهارم " :

شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی استان خوزستان با صدور بیانیه‌ای در خصوص وضعیت کارگران نیشکر هفت تپه و کارگران گروه ملی فولاد اعلام کرد: قوه مجریه و استانداری در اسرع وقت نسبت به وضعیت کارگران خوزستان رسیدگی کند.


index
گروه دانشگاه " موج چهارم " :

سیاست اعمال فشار و تشدید تحریم های آمریکا علیه ایران را پایانی نیست و هر روز کار جدیدی در این زمینه از سوی سیاستمداران آمریکایی انجام می گیرد؛ اما تحریم‌های جدید باوجود همه ادعاهای دولت ما برای برجام، تصویب شده است؛ تحریم‌هایی که به مراتب از قبل بیشتر شده است و آمریکا آن‌ها را مادر تحریم‌ها می‌نامد.


صفحه 1 از 16112345...10203040...انتها »
  • rahyabnews
  • http://www.snn.ir/