ساعت: ۲۰:۲۶:۵۵
|
امروز: یکشنبه ۱ بهمن ۱۳۹۶
اخبار مهم :
|
فیلم
صوت

روایت برنامه عصرانه از ادامه وضعیت نامناسب دانشجویان دانشگاه صنعت نفت

آهنگران و مطیعی و شهدای مدافع حرم /
آخرین خبرها
خوزستان
بایگانی: اقتصادی
گروه سیاسی "موج چهارم" :

در حالی که شاهد نقض مکرر برجام از سوی آمریکا و حتی اروپایی ها بودیم، به دستور دولت تمامی زیر ساخت‌ های سایت هسته ای فردو طی ۵۰ روز توسط یک پیمانکار جمع ‌آوری شد.


گروه علمی "موج چهارم" :

عضو هیات علمی دانشگاه شهید چمران اهواز عنوان کرد: یکی از الزامات اقتصاد مقاومتی حمایت از تولید ملی، افزایش بهره‌ وری، مبارزه با رانت و فساد، شفافیت در اقتصاد، ردیابی و پیگیری فعالیت‌ های اقتصادی در دولت است.


گروه دانشجو "موج چهارم" :

در نامه ی جمعی از دانشجویان دانشگاه های استان به استاندار خوزستان آمده است: فارغ از هر مسئله ‌ای آن چه این روزها ما دانشجویان را نگران کرده، عدم شفافیت دولت در اطلاع رسانی به موقع است.


گروه دانشگاه "موج چهارم" :

معاون فرهنگی اجتماعی بسیج اساتید خوزستان با بیان اینکه شعائر انقلاب اسلامی ایران امروز در تمام دنیا و منطقه نفوذ پیدا کرده است عنوان کرد: اولین هدف ایجاد جنگ نرم غرب علیه جمهوری اسلامی ممانعت از ترویج و گسترش فرهنگ انقلاب اسلامی بود که بحمدالله این امر محقق نشد.


گروه سیاسی "موج چهارم" :

نماینده مردم آبادان در مجلس شورای اسلامی عنوان کرد: قراردادهای جدید نفتی مورد مناقشه همه ی متخصصان است و احساس می‌کنم کسانی که این چارچوب جدید را تدوین کرده ‌اند در یک اضطراری بوده ‌اند.


گروه اقتصاد "موج چهارم" :

میلاد خدری دبیر سابق انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه شهید چمران اهواز در یادداشت خود نوشت: تا اساتید اقتصاددان جوان انقلابی تربیت نشوند و زِمام امور را بدست نگیرند، یقیناً اوضاع تغییری نخواهد کرد و اگر برنامه ی شصتم توسعه هم صادر شود، اثری از الگوی ایرانی اسلامی پیشرفت نخواهید دید.


گروه دانشجو "موج چهارم" :

این مجموعه که خود باید مبلغ و مروج تقویت و اطمینان بخشی استفاده از شرکت های بومی باشد، روندی بلعکس را در پیش گرفته است و در تازه ترین اقدام خود، ساخت و احداث ساختمان جدید خود با اعتباری بالغ بر۲۰ میلیارد تومان را به یک شرکت غیر بومی سپرده است.


گروه دانشجو "موج چهارم" :

در بیانیه ی بسیج دانشجویی ۴۰ دانشگاه کشور خطاب به دولت آمده است: بسیار نیکوست که مجلس محترم در تصویب این طرح اندکی تامل کرده و از تصویب با عجله و زود هنگام آن بپرهیزد.


گروه سیاسی "موج چهارم" :

مشکل عدم همکاری بانک ‌های خارجی با ایران قرار داشتن کشورمان در لیست سیاه گروه کاری اقدام مالی نبوده بلکه مشکل اصلی باقی ماندن تحریم ‌های ثانویه ی آمریکا به بهانه های “تروریسم، حقوق بشر و فعالیت‌ های اشاعه ‌ای است.”


گروه سیاسی "موج چهارم" :

خروجی توافق با FATF، خلع‌ سلاح کردن ایران اسلامی از قدرت نظامی بازدارنده و ارسال کارت دعوت برای تکفیری‌ های داعش و تن دادن به جنایات وحشیانه و فجیع آنان علیه مردم کشورمان خواهد بود!


گروه سیاسی "موج چهارم" :

رهبر معظم انقلاب اسلامی خاطرنشان کردند: علت تأکید مکرر من به مسئولان مبنی بر جلوگیری از برگزاری اردوهای مختلط دانشجویی بر همین اساس است، زیرا رعایت نکردن حد و مرزهای دینی موجب تضعیف ایمان درونی می ‌شود.


گروه دانشگاه "موج چهارم" :

در بیانیه ی جامعه ی دانشگاهی خوزستان آمده است: حضور با شکوه در این راهپیمایی گامی بلند در جهت خنثی سازی توطئه های متعدد از جمله تفرقه و اختلاف افکنی ها در بین مسلمانان و نیز تسهیل کننده تحقق آرمان آزادی و رهایی کامل قدس شریف از چنگال اشغالگران صهیونیست خواهد بود.


گروه فرهنگی "موج چهارم" :

کشورمان ایران دارای جمعیت جوان بوده و با سیر صعودی فعالان جویای کار رو به رو است، و با ورود ۶ میلیارد دلار قاچاق کالا، حدود ششصد هزار فرصت شغلی در کشور نابود می شود.


گروه فضای مجازی "موج چهارم" :

رهبر معظم انقلاب اسلامی افزودند: در موضوع فرهنگ نوعی ولنگاری و بی اهتمامی در دستگاه های فرهنگی به چشم می خورد، زیرا در تولید کالای فرهنگی مفید و جلوگیری از تولید کالای فرهنگی مضرّ، کوتاهی هایی انجام می شود.


گروه علمی "موج چهارم" :

این نخبه ی علمی خوزستان عنوان کرد: این تنها طرح ما بوده، البته ایده هایی هم داشتیم که به دلیل مشکلات مالی نتوانستیم تحقیقاتی روی آن انجام دهیم.


گروه دانشجویی "موج چهارم" :

مگر نه اینکه مذاکرات بده بستان است، پس چرا هنوز مردم نتوانستند از ستانده هایشان رونمایی کنند.


گروه داشجویی "موج چهارم" :

انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه شهید چمران اهواز، نمایشگاه ویژه اقتصاد مقاومتی را از (چهارم اردیبهشت ماه) در دانشکده‌ های مختلف این دانشگاه برپا می کند.


گروه دانشجویی "موج چهارم" :

حیدری عنوان کرد: مناقشات هسته ای امروز ما درست از زمانی آغاز شد که فرزندان این مرز و بوم با استفاده از این ۳ رکن کاربردی توانستند جمهوری اسلام ایران را از نظر سرعت و پیشرفت در فناوری هسته ای به رتبه ی اول دنبیا برسانند.


گروه دانشجویی "موج چهارم" :

۴ محور آموزشی خوانش منتقدانه ی اقتصاد متعارف، مبانی اقتصاد مقاومتی، دشمن شناسی در اقتصاد انقلاب و آشنایی با مبانی و عملیات در اقتصاد مقاومتی در این دوره مورد بحث و بررسی و تحلیل قرار می گیرد.


گروه دانشجویی "موج چهارم" :

سیدشریف حسینی اساس برنامه های استان و کشور را برنامه ی پنجم توسعه دانست و گفت: مدیران و مسئولین در جهت بهتر انجام شدن امور، باید تسلط کافی به این برنامه داشته باشند.


صفحه 1 از 2912345...1020...انتها »