ساعت: ۰۹:۵۷:۱۴
|
امروز: پنج شنبه ۲ فروردین ۱۳۹۷
|
فیلم
صوت

روایت برنامه عصرانه از ادامه وضعیت نامناسب دانشجویان دانشگاه صنعت نفت

آهنگران و مطیعی و شهدای مدافع حرم /
آخرین خبرها
خوزستان
بایگانی: علمی
گروه دانشگاه " موج چهارم " :

مشاور عالی رئیس سازمان سنجش آموزش کشور گفت: تعداد ۴۷ هزار و ۸۷۸ داوطلب برای شرکت در گزینش دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی بدون آزمون سراسری انتخاب رشته کردند.


گروه دانشگاه " موج چهارم " :

مدیرکل روابط عمومی دانشگاه پیام نورعنوان کرد:امکان ثبت نام در دانشگاه پیام نور حتی برای کسانی که در کنکور شرکت نکرده اند


گروه دانشجو" موج چهارم " :

نهمین دوره ی تربیتی آموزشی الصافات با حضور۱۶۰ نفر از دانش پژوهان در دو شهر تهران و مشهد مقدس برگزار خواهد شد.


گروه دانشجو " موج چهارم " :

مسول بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی پیرامون دوره آموزشی بشارت عنوان کرد: می‌توان آن را در یک جمله «کادرسازی در تراز انقلاب اسلامی» بیان کرد. در واقع هدف از دوره، تربیت دانشجویانی ا‌ست با بنیه خوبِ دینی_بصیرتی که بتوانند در مسائل مهم کشور تاثیر گذار باشند. به گونه‌ای که نسبت به اتفاقات پیرامون خود دغدغه داشته و به سادگی از تحولات پیش روی نگذرند. و با حضور و تلاش خود، رشد و پیشرفت جامعه اسلامی را تضمین کنند.


گروه دانشجو " موج چهارم " :

بهمن شهریاری مسئول بسیج دانشجویی استان خوزستان اظهارداشت:در راستای تربیت نیروی تراز انقلاب اسلامی بسیج دانشجویی خوزستان همانند سنوات گذشته اقدام نموده است به برگزاری دوره مبانی اندیشه اسلامی


گروه دانشگاه " موج چهارم " :

معاون آموزشی دانشگاه آزاد گفت: در جلساتی روزهای گذشته با مسئولان وزارت علوم، تعداد ۱۶۰۰ رشته‌محل کارشناسی‌ارشد این دانشگاه تایید شد و در جلسه امروز با وزارت نیز حدود هزار رشته‌محل این دانشگاه بررسی می‌شود.


گروه دانشجو " موج چهارم " :

شاهین بهداروند؛ مسئول تربیت و آموزش بسیج دانشجویی دانشگاه شهید چمران اهوازاظهارکرد:از همه عزیزانی که جهت شرکت در دوره الصافات با ارسال مشخصات به سامانه پیامکی و یا حضور در دفاتر بسیج دانشجویی، نام نویسی اولیه انجام دادند سپاسگزاریم.


گروه دانشگاه "موج چهارم " :

سرپرست دانشگاه آزاد با اشاره به اینکه سیاست‌های عمرانی دانشگاه نیاز به یکپارچگی دارد، اضهارداشت: دانشگاه آزاد نباید جزیره‌ای اداره شود و ما برای برقراری ارتباط با وزارتخانه‌‌های مختلف برنامه‌ریزی کرده‌ایم.


گروه علمی " موج چهارم " :

روزدوشنبه دردانشگاه شهیدچمران جشنواره علمی بسیج دانشجویی باحضوردانشجویان وتعدادی ازمسولین برگزارگردید،دراین مراسم سردارهاتف و حجت الاسلام شفیعی پیرامون روحیه علمی به سخنرانی پرداختند.


گروه علمی " موج چهارم " :

کسب مقام اول جشواره جهاد علمی دانشجویان استان خوزستان٬ اختراع نانو فیلتر تصفیه گاز ترش توسط محمد ابراهیم دهدشتی از بسیجان دانشگاه آزاداسلامی بهبهان


گروه علمی" موج چهارم " :

مسئول تربیت و آموزش بسیج دانشجویی دانشگاه شهید چمران اهواز عنوان کرد: نهمین دوره تربیتی آموزشی الصافات ویژه دانشجویان دانشگاه شهید چمران اهواز با هدف تربیت دانشجوی هم تراز انقلاب برگزار می‌شود.


گروه دانشگاه "موج چهارم" :

طی دو هفته ی گذشته بازار انتصابات در مراکز آموزش عالی خوزستان گرم بود، گرمایی که این بار حول محور شوراهای راهبردی می چرخید، مسئولین قدیم رفتند و عده ای جدید آمدند.


گروه دانشگاه "موج چهارم" :

امام جمعۀ دشت آزادگان در بازدید از واحد دانشگاهی سوسنگرد عنوان کرد: تجهیزات این واحد دانشگاهی مضاف بر کاربرد آموزشی می تواند در درآمدزایی غیر شهریه ای و پیشرفت شهرستان محروم دشت آزادگان و کمک به محرومیت زدایی استفاده شود.


گروه علمی "موج چهارم" :

محمدحسین محترم در یادداشت خود عنوان کرد: مهم ‌ترین ویژگی سند آموزشی۲۰۳۰ دیکته شده از سوی یونسکو، در راستای اهداف نظام سرمایه ‌داری جهانی است که مهم ‌ترین دستاورد آن، نفوذ جریان ‌ها و منابع روشنفکری و سکولار در فضای آموزشی و تربیتی کشور بر مبنای آموزه‌ های غربی است.


گروه علمی "موج چهارم" :

پیشینۀ دانشگاه در خوزستان به ۱۷ قرن پیش باز می‌ گردد اما این روزها حال دانشگاه‌ های استان خوب نیست و وضعیت آن‌ ها روز به‌ روز رو به سقوط است.


گروه دانشگاه "موج چهارم" :

طی یک هفته ی گذشته برخی از روسای دانشکده ها، معاونین و مدیران گروه های آموزشی مراکز آموزش عالی استان از سمت های خود تودیع و یا در جایگاه فعلی خود ابقاء شدند که در این بین دانشگاه شهید چمران اهواز با ابلاغ چهار حکم انتصاب و ابقاء، جایگاه نخست را از آن خود کرد.


گروه علمی "موج چهارم" :

مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه جندی شاپور اهواز عنوان کرد: امروز کشوری می تواند در دنیا علم استقلال خواهی، بزرگی، قدرت و توانمندی را که مبتنی بر تنازع بقا و داروینیسم اجتماعی شکل گرفته است بلند کند که ندای استقلال خواهی و آزادی خواهی را به سر تا سر جهان بفرستد و در حوزه ی تولید دانش های روز و فناوری های جدید پیشگام باشد.


گروه علمی "موج چهارم" :

ثبت‌ نام در آزمون کارشناسی ‌ارشد ناپیوستۀ سال ۹۶ دانشگاه آزاد اسلامی و دانشگاه ‌ها و موسسات آموزش عالی کشور از امروز (۱ دی ماه) آغاز شد.


گروه دانشگاه "موج چهارم" :

طی روزهای گذشته مراکز آموزش عالی خوزستان انتصابات زیادی را به خود دیدند که در یک مورد آن ۱۱ حکم انتصاب صادر شد.


گروه علمی "موج چهارم" :

مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه فرهنگیان حضرت رسول اکرم (ص) اهواز عنوان کرد: با حضور ۱۵۰ نفر از دانشجویان دانشگاه فرهنگیان خوزستان، پنجمین دوره ی استانی طرح اندیشه ی مطهر خواهد شد.


صفحه 1 از 5012345...10203040...انتها »