ساعت: ۲۰:۱۰:۰۲
|
امروز: چهارشنبه ۲۹ شهریور ۱۳۹۶
|
فیلم
صوت

آهنگران و مطیعی و شهدای مدافع حرم /
آخرین خبرها
خوزستان
بایگانی: سیاسی
میانمار
گروه اجتماعی "موج چهارم":

جا دارد با همان ندای استاد شهید مطهری فریاد بزنیم مسلمانان جهان متحد شوید، مسلمانان جهان دست از اختلاف سلایق مقطعی بردارید اصل اسلام در خطر است اکنون نگاه پیامبر اسلام به اصحاب آخر زمانی خود است.


روهینگیا
گروه سیاسی "موج چهارم":

جنگ، خونریزی، کشتار، تجاوز، آوارگی، مهاجرت این کلید واژه های است که وقتی خبری از جامعه مسلمانان میانمار می ببینیم. متاسفانه وقتی درد این خبرها بیشتر می شود که خبری از اتمام این درگیری ها نیست.


کتانباف
گروه سیاسی "موج چهارم"

در جلسه امروز شورای پنجم اهواز منصور کتانباف شهردار اسبق کلانشهر اهواز به عنوان شهردار جدید انتخاب شد.


139503151550184977863184
گروه دانشگاه " موج چهارم " :

نماینده جامعه اسلامی دانشجویان دانشکده نفت درسخنرانی پیش ازخظبه های این هفته نمازجمعه اهوازاظهار کرد: طی سه سال گذشته دانشگاه صنعت نفت را تضعیف کرده اند و به نابودی کشیده اند. باید در استان خوزستان زیرساخت هایی ایجاد شود که شاغلان آینده صنعت نفت تربیت بشوند. زیرساختی فراهم شود مدیران و کارشناسان و کارگران ونخبه_گان_بومی بتواندتربیت بشود و اینها بتوانند در صنعت نفت نقش_آفرینی کنند.


index
گروه دانشگاه " موج چهارم " :

سیاست اعمال فشار و تشدید تحریم های آمریکا علیه ایران را پایانی نیست و هر روز کار جدیدی در این زمینه از سوی سیاستمداران آمریکایی انجام می گیرد؛ اما تحریم‌های جدید باوجود همه ادعاهای دولت ما برای برجام، تصویب شده است؛ تحریم‌هایی که به مراتب از قبل بیشتر شده است و آمریکا آن‌ها را مادر تحریم‌ها می‌نامد.


index
گروه سیاسی " موج چهارم " :

دولت دوازدهم به روزهای تشکیل نزدیک می‌شود؛ تا ۱۰ روز دیگر و پس از مراسم تنفیذ و تحلیف، اعضای کابینه پیشنهادی آقای رئیس‌جمهور معرفی می‌شوند. با این حال، از حدود دو هفته قبل، یک جریان خبری که از پشتیبانی پر حجم رسانه‌های خارج از کشور نیز برخوردار است، درصدد القای این ادعاست که تک‌تک اعضای کابینه با نظر رهبر معظم انقلاب اسلامی(مدظله‌العالی) انتخاب می‌شوند.


دکتر زاکانی
گروه سیاسی " موج چهارم " :

نماینده سابق مردم تهران در مجلس به مناسبت سالروز عملیات مرصاد،دریادداشت خودنوشت: سالیانی است که خط تحریف تاریخی رخدادهای انقلاب اسلامی در تکاپو برای جابه‌جایی شهید و جلاد است.


193255_148
گروه سیاسی " موج چهارم " :

نمایندگان در خانه ملت، جزئیات لایحه مقابله با تقلب در تهیه آثار علمی را تصویب کردند.


یادداشت-دفاع-مقدس
گروه سیاسی " موج چهارم " :

فعال دانشجویی دریادداشت خوداظهارکرد:حضرت امام خامنه ای:” درروزعیدفطرفرمودند:«آتش‌به‌اختیار» به معنی خودجوش و کار فرهنگی تمیز است؛ آنچه ما گفتیم معنایش این است که در تمام کشور، جوانها و صاحبان اندیشه و فکر، صاحبان همّت، خودشان با ابتکار خودشان کارهای فرهنگی را- پیش ببرند.


فف4564
چرا دهه ۶۰ نباید وارونه شود؟

دهه ۶۰ از دهه های مظلوم انقلاب است که صدامیان داخلی مردم دلداده به انقلاب خمینی را به شکل فجیع به قتل رساندند و امروز عده ی برای اندک مطامع دنیوی دنبال اسطوره سازی از این منافقین جلاد هستند.


جهادی
مسئول قرارگاه جهادی امام رضا (ع) در خوزستان خبر داد:

مسئول قرارگاه جهادی امام رضا (ع) عنوان کرد: قرارگاه جهادی امام رضا(ع) ۱۵۰ بسته غذایی در ایام ماه مبارک رمضان در میان نیازمندان خوزستانی توزیع می کند.


n00000990-b
گروه دانشجو " موج چهارم " :

حماسه ی حضور مردم ایران در ۲۹ اردیبهشت برگ زرینی شد در کارنامه ی نظام جمهوری اسلامی. مشارکت بالای مردم در انتخابات خود نشان دهنده ی اعتماد مردم به نظام و توجه به تعیین سرنوشت خویش است .


57435286
نامه سرگشاده دانشجوی انقلابی دانشگاه علوم پزشکی اهواز به مسئول حراست:

دانشجوی انقلابی دانشگاه علوم پزشکی اهواز در نامه سرگشاده به مسئول حراست دانشگاه، خواستار برخورد حراست دانشگاه با تخلفان آموزشی و پژوهشی دانشگاه شد.


دکتر روحانی
گروه سیاسی " موج چهارم " :

روگردانی مردم از وعده های توخالی و کوچک شدن سفره و استقبال گسترده مردم از جریان انقلاب نشان می دهد ۲۹ اردیبهشت ایستگاه پایانی جریان غرب گرا است.


photo_۲۰۱۷-۰۵-۰۹_۱۹-۲۱-۲۹
با حضور عضو سابق شورای عالی انقلاب فرهنگی ؛

نشست علمی «بررسی عملکرد دولت یازدهم در حوزه زنان وخانواده» در سالن دانشکده دانپزشکی دانشگاه شهید چمران اهواز برگزار شد.


y1UiJ
گروه سیاسی " موج چهارم " :

رئیس دانشگاه پیام نور خوزستان در مهم ترین و حساس ترین مقطع کشور به جای گشایش فضای سیاسی با ابلاغ بخشنامه ی به واحدهای پیام نور هر گونه برگزاری برنامه سیاسی را ممنوع کرد.


سند 2030
گروه علمی " موج چهارم " :

 سند ۲۰۳۰ یونسکو که از سوی رژیم صهیونیستی تنظیم شده است با استقبال مسئولان آموزش و پرورش و در سایه غفلت شورای عالی انقلاب فرهنگی به شکل محرمانه برای تربیت نسل بعدی نظام اسلامی در دولت روحانی تصویب شد.


13920401164327821737594
گروه اجتماعی " موج چهارم " :

کاندیدای دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری یکی از صنایع اشتغال‌زا را مسکن عنوان کرد و اظهار داشت: مسکن مهر که درصد بسیاری از کار آن انجام شد را دولت تنها سالی ۶ درصد پیش برد، لذا ما تولید مسکن را در کشور فعال خواهیم کرد. چراکه زمین و مصالح آن موجود است و ما از این طریق مشکل مسکن برای زوج‌های جوان را نیز حل می‌کنیم.


photo_2017-05-06_01-53-26
گروه دانشگاه " موج چهارم " :

مراسم ختم تولید ملی بیشتر نیز در استان و کشور با برخوردهای خشن و گازانبری روبرو شده بود اما هیچ یک مانند این توهش گری شخص مسئول و ریاست دانشگاه رامهرمز را در بر نداشته است.


IMG12494320
گروه دانشگاه " موج چهارم " :

علی آغابابایی فعال دانشجوی دانشگاه شهیدچمران دریادداشت خوداظهارکرد: یقیناً نقش پررنگ رسانه ها را در تبلیغات نامزدها نمی شود انکار کرد،اما نکته مهم اینست که نامزدهای انتخاباتی از رسانه به نحو احسن و برای ارائه سوابق و برنامه های خود و نقد منصفانه استفاده کنند نه اینکه آن را مایه ی تخریب و تهمت و غیبت رقیبان و یا حتی ادوار گذشته ریاست جمهوری کند.


صفحه 1 از 16712345...10203040...انتها »
  • rahyabnews
  • http://www.snn.ir/