ساعت: ۲۲:۲۱:۱۵
|
امروز: دوشنبه ۲ مرداد ۱۳۹۶
|
فیلم
صوت

تیزر یادواره شهدای گمنام و 75 شهید دانشگاه شهید چمران اهواز

آهنگران و مطیعی و شهدای مدافع حرم /
آخرین خبرها
خوزستان
بایگانی: سیاسی
193255_148
گروه سیاسی " موج چهارم " :

نمایندگان در خانه ملت، جزئیات لایحه مقابله با تقلب در تهیه آثار علمی را تصویب کردند.


یادداشت-دفاع-مقدس
گروه سیاسی " موج چهارم " :

فعال دانشجویی دریادداشت خوداظهارکرد:حضرت امام خامنه ای:” درروزعیدفطرفرمودند:«آتش‌به‌اختیار» به معنی خودجوش و کار فرهنگی تمیز است؛ آنچه ما گفتیم معنایش این است که در تمام کشور، جوانها و صاحبان اندیشه و فکر، صاحبان همّت، خودشان با ابتکار خودشان کارهای فرهنگی را- پیش ببرند.


فف4564
چرا دهه ۶۰ نباید وارونه شود؟

دهه ۶۰ از دهه های مظلوم انقلاب است که صدامیان داخلی مردم دلداده به انقلاب خمینی را به شکل فجیع به قتل رساندند و امروز عده ی برای اندک مطامع دنیوی دنبال اسطوره سازی از این منافقین جلاد هستند.


جهادی
مسئول قرارگاه جهادی امام رضا (ع) در خوزستان خبر داد:

مسئول قرارگاه جهادی امام رضا (ع) عنوان کرد: قرارگاه جهادی امام رضا(ع) ۱۵۰ بسته غذایی در ایام ماه مبارک رمضان در میان نیازمندان خوزستانی توزیع می کند.


n00000990-b
گروه دانشجو " موج چهارم " :

حماسه ی حضور مردم ایران در ۲۹ اردیبهشت برگ زرینی شد در کارنامه ی نظام جمهوری اسلامی. مشارکت بالای مردم در انتخابات خود نشان دهنده ی اعتماد مردم به نظام و توجه به تعیین سرنوشت خویش است .


57435286
نامه سرگشاده دانشجوی انقلابی دانشگاه علوم پزشکی اهواز به مسئول حراست:

دانشجوی انقلابی دانشگاه علوم پزشکی اهواز در نامه سرگشاده به مسئول حراست دانشگاه، خواستار برخورد حراست دانشگاه با تخلفان آموزشی و پژوهشی دانشگاه شد.


دکتر روحانی
گروه سیاسی " موج چهارم " :

روگردانی مردم از وعده های توخالی و کوچک شدن سفره و استقبال گسترده مردم از جریان انقلاب نشان می دهد ۲۹ اردیبهشت ایستگاه پایانی جریان غرب گرا است.


photo_۲۰۱۷-۰۵-۰۹_۱۹-۲۱-۲۹
با حضور عضو سابق شورای عالی انقلاب فرهنگی ؛

نشست علمی «بررسی عملکرد دولت یازدهم در حوزه زنان وخانواده» در سالن دانشکده دانپزشکی دانشگاه شهید چمران اهواز برگزار شد.


y1UiJ
گروه سیاسی " موج چهارم " :

رئیس دانشگاه پیام نور خوزستان در مهم ترین و حساس ترین مقطع کشور به جای گشایش فضای سیاسی با ابلاغ بخشنامه ی به واحدهای پیام نور هر گونه برگزاری برنامه سیاسی را ممنوع کرد.


سند 2030
گروه علمی " موج چهارم " :

 سند ۲۰۳۰ یونسکو که از سوی رژیم صهیونیستی تنظیم شده است با استقبال مسئولان آموزش و پرورش و در سایه غفلت شورای عالی انقلاب فرهنگی به شکل محرمانه برای تربیت نسل بعدی نظام اسلامی در دولت روحانی تصویب شد.


photo_2017-05-08_04-09-36
گروه دانشگاه " موج چهارم " :

شور انتخاباتی در دانشگاه های استان بالا گرفته هرچند برخورد های گازانبری و امنیتی برخی مدیران برنامه های تشکل های دانشجویی را با مشکلاتی مواجه ساخته، اما در دانشگاه علوم پزشکی اهواز بحث های انتخاباتی پیش از پیش بالا گرفته و تشکل های دانشجویی این دانشگاه با اجرای برنامه های متنوع سعی در شور انتخاباتی دانشجویان دارند.


13920401164327821737594
گروه اجتماعی " موج چهارم " :

کاندیدای دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری یکی از صنایع اشتغال‌زا را مسکن عنوان کرد و اظهار داشت: مسکن مهر که درصد بسیاری از کار آن انجام شد را دولت تنها سالی ۶ درصد پیش برد، لذا ما تولید مسکن را در کشور فعال خواهیم کرد. چراکه زمین و مصالح آن موجود است و ما از این طریق مشکل مسکن برای زوج‌های جوان را نیز حل می‌کنیم.


photo_2017-05-06_01-53-26
گروه دانشگاه " موج چهارم " :

مراسم ختم تولید ملی بیشتر نیز در استان و کشور با برخوردهای خشن و گازانبری روبرو شده بود اما هیچ یک مانند این توهش گری شخص مسئول و ریاست دانشگاه رامهرمز را در بر نداشته است.


IMG12494320
گروه دانشگاه " موج چهارم " :

علی آغابابایی فعال دانشجوی دانشگاه شهیدچمران دریادداشت خوداظهارکرد: یقیناً نقش پررنگ رسانه ها را در تبلیغات نامزدها نمی شود انکار کرد،اما نکته مهم اینست که نامزدهای انتخاباتی از رسانه به نحو احسن و برای ارائه سوابق و برنامه های خود و نقد منصفانه استفاده کنند نه اینکه آن را مایه ی تخریب و تهمت و غیبت رقیبان و یا حتی ادوار گذشته ریاست جمهوری کند.


photo_2017-04-29_00-31-42
گروه دانشگاه " موج چهارم " :

گردهمایی انقلابیون جوان این باربه میزبانی دانشگاه علوم پزشکی اهوازبرگزارمیگردد.


photo_2017-04-22_02-36-37
گروه دانشجو " موج چهارم " :

نشست صمیمی رئیس جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی شهرستان خرمشهر با جمعی از دانشجویان این دانشگاه و در راستای تعامل با قشر جوان برگزار شد.


دیدار جمعی از فرماندهان و کارکنان ارتش
گروه سیاسی " موج چهارم " :

همه باید قدر انتخابات را بدانند. انتخابات باید سالم، باامنیت و باگستردگی انجام بگیرد. ان‌شاالله به توفیق الهی و علی‌رغم دشمنان همین‌جور خواهد شد و یک انتخابات گسترده، بانشاط، باشور و شوق و سالم و همراه با امنیت اتفاق بیفتد. این برای کشور یک ذخیره خواهد بود و کشور را مصونیت خواهد داد.


مهدی طرفی
گروه سیاسی " موج چهارم " :

عضو شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی کشورعنوان کرد: دولت کارنامه مناسبی ندارد و کارهای انتخاباتی مانند افتتاحیه‌های تبلیغاتی برای دولت تبعات بدی به همراه دارد.


--------------------------------
گروه سیاسی " موج چهارم " :

در جنجال های رسانه ای ایام انتخابات مشکلات اصلی کشور فراموش نشود/چالش های اقتصادی بنیان های اعتقادی مردم را نیز به خطر خواهد انداخت


یادداشت-1
گروه سیاسی " موج چهارم " :

این روزها گویی حال دولت خوب نیست. انگار که دارد نفس های آخرش را می کشد. رییس دولت تمام تلاشش را برای ابقا شروع کرده و مدام در سفرهای استانی به سر می برد. سفرهایی که شاید اگر در طول ۴سال انجام می داد، وضعیت بهتری برای دولتش رقم می زد.


صفحه 1 از 16812345...10203040...انتها »
  • http://www.snn.ir/
  • rahyabnews