ساعت: ۱۵:۳۲:۲۶
|
امروز: یکشنبه ۲۷ اسفند ۱۳۹۶
|
فیلم
صوت

روایت برنامه عصرانه از ادامه وضعیت نامناسب دانشجویان دانشگاه صنعت نفت

آهنگران و مطیعی و شهدای مدافع حرم /
آخرین خبرها
خوزستان
بایگانی: سیاسی
یادداشت:

پرداخت بخش تقریبا کمی از این افزایش هزینه ها، بصورت مستقیم از جیب مردم و بخش عظیمی از آن، از جیب دولت و بیمه ها(بخوانید همان پول مردم از بیت المال و حق بیمه های مختلف) در نظر گرفته شد. این اقدام با هدف حذف زیرمیزی های پزشکان یا در واقع تبدیل زیرمیزی به رومیزی و اجرای عدالت در حوزه سلامت بود!


یادداشت:

همچنان که کار فرهنگی چمران‌ها در لبنانِ شیعه‌ی پیش از انقلاب اثر کرد و حزب‌الله را به ثمر نشاند، فعالیت تقوی‌فرها هم در عراق شیعه و سنی، حشدالشعبی را شکوفا کرد و ملت عراق را یکپارچه علت دشمن شوراند.


گروه دانشگاه "موج چهارم":

جلسه بررسی برنامه و صلاحیت وزیران پیشنهادی نیرو و علوم، تحقیقات و فناوری فردا با حضور رئیس جمهور در صحن علنی مجلس برگزار می‌شود.


بررسی سخنان معظم له در بازه زمانی مهر 92 تا خرداد 96

بدعهدی واژه مناسبی برای دشمنی است که سال ها و ماه ها وقت برای انعقاد معاهده ای وقت صرف می شود ولی در نهایت همه امتیازهای ممکن را از شما می خواهد. حال چند زمانیست صحبت از اصلاح و بهبود برجام بیش از پیش به سود خود هستند، وقتی که حتی به وظایف خود در قبال طرف ایرانی پایبند نیستند.


گروه سیاسی"موج چهارم":

صدوسومین شماره خط حزب‌الله با سخن هفته‌ای با عنوان «مخاطب اول» که به رفتار خصمانه‌ی آمریکا در قبال برجام و همچنین چند اقدام لازم که مسئولان در آستانه خیمه شب بازی جدید آمریکا باید انجام بدهند، منتشر شد.


گروه سیاسی"موج چهارم":

دونالد ترامپ رئیس‌جمهور آمریکا دیشب در کاخ سفید، استراتژی جدید کشورش در قبال ایران و توافق هسته‌ای را اعلام کرد که با واکنش کاربران فضای مجازی همراه بود.


گروه سیاسی "موج چهارم":

حس استقلال طلبانه کردها و رویای مشترک آینده ای متحد در زیر یک پرچم واحد مسئله ای است که شاید با جرات بتوان گفت در میان اکثر کردهای عثمانی وجود داشته و این مسئله ای مربوط به امروز و دیروز نبوده و نیست.


گروه دانشگاه "موج چهارم":

در دی ماه ۹۴ زمانی که همه داوطلبین کنکور سراسری مشغول گرفتن دفترچه آزمون بودند،حذف بندی مربوط به قبول شدگان دانشگاه صنعت نفت بیش از پیش دل دانشجویان در حال تحصیل و فارغ التحصیل را از بابت آینده شغلی که به آنها وعده داده شد را لرزاند.


گروه اجتماعی "موج چهارم":

جا دارد با همان ندای استاد شهید مطهری فریاد بزنیم مسلمانان جهان متحد شوید، مسلمانان جهان دست از اختلاف سلایق مقطعی بردارید اصل اسلام در خطر است اکنون نگاه پیامبر اسلام به اصحاب آخر زمانی خود است.


گروه سیاسی "موج چهارم":

جنگ، خونریزی، کشتار، تجاوز، آوارگی، مهاجرت این کلید واژه های است که وقتی خبری از جامعه مسلمانان میانمار می ببینیم. متاسفانه وقتی درد این خبرها بیشتر می شود که خبری از اتمام این درگیری ها نیست.


گروه سیاسی "موج چهارم"

در جلسه امروز شورای پنجم اهواز منصور کتانباف شهردار اسبق کلانشهر اهواز به عنوان شهردار جدید انتخاب شد.


گروه دانشگاه " موج چهارم " :

نماینده جامعه اسلامی دانشجویان دانشکده نفت درسخنرانی پیش ازخظبه های این هفته نمازجمعه اهوازاظهار کرد: طی سه سال گذشته دانشگاه صنعت نفت را تضعیف کرده اند و به نابودی کشیده اند. باید در استان خوزستان زیرساخت هایی ایجاد شود که شاغلان آینده صنعت نفت تربیت بشوند. زیرساختی فراهم شود مدیران و کارشناسان و کارگران ونخبه_گان_بومی بتواندتربیت بشود و اینها بتوانند در صنعت نفت نقش_آفرینی کنند.


گروه دانشگاه " موج چهارم " :

سیاست اعمال فشار و تشدید تحریم های آمریکا علیه ایران را پایانی نیست و هر روز کار جدیدی در این زمینه از سوی سیاستمداران آمریکایی انجام می گیرد؛ اما تحریم‌های جدید باوجود همه ادعاهای دولت ما برای برجام، تصویب شده است؛ تحریم‌هایی که به مراتب از قبل بیشتر شده است و آمریکا آن‌ها را مادر تحریم‌ها می‌نامد.


گروه سیاسی " موج چهارم " :

دولت دوازدهم به روزهای تشکیل نزدیک می‌شود؛ تا ۱۰ روز دیگر و پس از مراسم تنفیذ و تحلیف، اعضای کابینه پیشنهادی آقای رئیس‌جمهور معرفی می‌شوند. با این حال، از حدود دو هفته قبل، یک جریان خبری که از پشتیبانی پر حجم رسانه‌های خارج از کشور نیز برخوردار است، درصدد القای این ادعاست که تک‌تک اعضای کابینه با نظر رهبر معظم انقلاب اسلامی(مدظله‌العالی) انتخاب می‌شوند.


گروه سیاسی " موج چهارم " :

نماینده سابق مردم تهران در مجلس به مناسبت سالروز عملیات مرصاد،دریادداشت خودنوشت: سالیانی است که خط تحریف تاریخی رخدادهای انقلاب اسلامی در تکاپو برای جابه‌جایی شهید و جلاد است.


گروه سیاسی " موج چهارم " :

نمایندگان در خانه ملت، جزئیات لایحه مقابله با تقلب در تهیه آثار علمی را تصویب کردند.


گروه سیاسی " موج چهارم " :

فعال دانشجویی دریادداشت خوداظهارکرد:حضرت امام خامنه ای:” درروزعیدفطرفرمودند:«آتش‌به‌اختیار» به معنی خودجوش و کار فرهنگی تمیز است؛ آنچه ما گفتیم معنایش این است که در تمام کشور، جوانها و صاحبان اندیشه و فکر، صاحبان همّت، خودشان با ابتکار خودشان کارهای فرهنگی را- پیش ببرند.


چرا دهه ۶۰ نباید وارونه شود؟

دهه ۶۰ از دهه های مظلوم انقلاب است که صدامیان داخلی مردم دلداده به انقلاب خمینی را به شکل فجیع به قتل رساندند و امروز عده ی برای اندک مطامع دنیوی دنبال اسطوره سازی از این منافقین جلاد هستند.


مسئول قرارگاه جهادی امام رضا (ع) در خوزستان خبر داد:

مسئول قرارگاه جهادی امام رضا (ع) عنوان کرد: قرارگاه جهادی امام رضا(ع) ۱۵۰ بسته غذایی در ایام ماه مبارک رمضان در میان نیازمندان خوزستانی توزیع می کند.


گروه دانشجو " موج چهارم " :

حماسه ی حضور مردم ایران در ۲۹ اردیبهشت برگ زرینی شد در کارنامه ی نظام جمهوری اسلامی. مشارکت بالای مردم در انتخابات خود نشان دهنده ی اعتماد مردم به نظام و توجه به تعیین سرنوشت خویش است .


صفحه 1 از 16712345...10203040...انتها »